Žáci i dorost si v domácích utkání poradili se svými soupeři

Mladší dorost, Mladší žáci 07.04.2013   Michal Pěch

MČR Mladší žáci - Neděle 7.4.2013

HC KERT PARK PRAHA (2:0;2:2;1:2) HBC Rebel Praha 8
23:16 6:4 0:2 / 1:0

První utkání v pražském derby jsme začali výborně. Již v první minutě otevřel skóre po nahrávce Tomáše Pláničky bekhendovou střelou Ondra Mikeš. Zanedlouho po ubráněném oslabení nahrál Hrdlička Sedlákovi a bylo to rázem o dvě branky. Když Planička zvyšoval v druhé části již na 3-0, zdálo se být rozhodnuto. Naše polevení, nikoliv výkon soupeře, dovolili Rebelům snížit na 1-3 a následně na 2-3. Pak přišel sporný moment utkání, po němž se Rebelové cítili ukřivděni, když se střela Pavla Hrdličky otřela o horní tyčku. Byla v brance nebo ne? Rozhodčí po poradě branku uznali a opět jsme vedli o dvě branky. V poslední části navýšil naše vedení Kamenář a opět jsme upadli do stavu uspokojení. Hosté nás za tuto liknavost málem potrestali. Víc jak dvě branky nám již však nevstřelili.

HC KERT PARK PRAHA (1:0;4:0;0:1) HBC Rebel Praha 8
26:11 4:4 0:1 / 0:0

Do druhého zápasu nastoupili hosté s pocitem,že si z Lužin mohou odvést nějaké body.
Jejich plány narušil v první třetině dalekonosnou střelou Pavel Hrdlička. Na další branku si domácí příznivci museli počkat až do druhé třetiny. Domácí vlétli na svého soupeře a šest minut ho nepustili z obraného pásma. Za tu dobu nasázeli čtyři branky (2xKolář,Plánička,Hrdlička) a rozhodli o vítězi tohoto duelu. Hosté v poslední části korigovali na konečných 5-1, když jsme si míček do vlastní sítě srazili sami.
V příštím kole jedeme do Ustí na Labem, kde nás rozhodně nečekají lehké zápasy.

Fotogalerie zde!

NHbL Mladší dorost - Neděle 7.4.2013

HC KERT PARK PRAHA (0:0;1:0;1:1) SHC Killers Litoměřice
22:20 10:15 1:0 / 1:0

Velice tvrdé střetnutí, ve kterém se hrálo po většinu času s nevyrovnaným počtem hráčů v poli, bylo k vidění v zápase mladšího dorostu.

Po první bez brankové třetině otevřel účet utkání David Slavík, jenž uklidil v přesilové hře do branky vyražený míček po střele Adama Valáška. Ve zbytku druhé části hry jsme již branku neviděli. Hned v úvodu poslední části hosté v přesilovce
vyrovnali a po zbytek třetiny se snažili být aktivnější. V naší brance stál dnes vynikající Honza Kalina, na němž si kosatky vylámali zuby. Rozhodnutí padlo v našem dlouhém oslabení. Tomáš Fejfar po krásném sólu přes celé hřiště vstřelil vítěznou branku necelé dvě minuty před koncem.Hosté ještě odvolali brankáře a pokusili se alespoň vyrovnat, ale na Honzu v brance si již nepřišli a tak jsme po delší době slavili vítězství za tři body.

Autor: Milan Kubíček

Tags: , , ,