Starší žáci uzavřeli podzimní část výhrou proti Kovu, mladší žáci nestačili na Plzeň

Mladší žáci, Starší žáci 01.12.2014   Michal Pěch

Starší žáci - sobota 29.11.2014

TJ Kovo Praha (3:2;0:0;0:4) HC KERT PARK PRAHA
25:36 2:4 0:0 / 0:0

Starší žáci v posledním utkání nastoupili na Palmovce v derby proti domácímu Kovu. V chladném počasí prohrávali po první třetině 3-2. Po bezbrankové prostřední části, rozhodli v poslední třetině, ve které čtyřikrát překonali domácího brankáře. Hattrickem se blýskl kapitán Jakub Hustoles, dvě branky přidal Jakub Havel, poslední branku dal Vít Kamenář.

Mladší žáci - sobota 29.11.2014

HBC Plzeň (3:0;0:0;1:1) HC KERT PARK PRAHA
39:16 3:1 0:0 / 1:0

Než se mladší žáci v hale na Košutce rozkoukali prohrávali 3-0. Mladí mečouni skvěle využili znalosti domácího prostředí. V poslední části se gólů dočkali i lužinští zásluhou Vojty Dohalského.

Mladší žáky čeká v letošním roce ještě jedno utkání. V sobotu se utkají v Ústí nad Labem s domácí Elbou DDM.

Tags: , , , , , , , ,