Starší žáci se trápili v utkáních s pražskými rivaly, mladší žáci nestačili na Mladou Boleslav

Mladší žáci, Starší žáci 21.10.2014   Michal Pěch

Kert Park- HBC Hostivař 2-6 (1:1,1:4,0-1)

Starší žáci - sobota 18.10.2014

HC KERT PARK PRAHA (1:1;1:4;0:1) HBC Hostivař
33:34 3:4 2:0 / 0:0

V utkání s favorizovanou Hostivaří jsme drželi krok pouze první třetinu. Soupeř vedl rychlou brankou Zity, do první sirény jsme vyrovnali v přesilovce zásluhou Sedláka.
Úvod druhé třetiny rozhodl o osudu celého utkání. Dvě akce hostů, ve kterých měl prsty nejlepší hráč na hřišti Čejka, znamenaly dvou brankové vedení hostů. Když se trefil od modré tvrdou ranou Vaniš, bylo utkání rozhodnuto. Domácím se podařilo korigovat z trestného střílení Kamenářem, ale další zásah Čejky nepřipustil zvrat v utkání. V poslední třetině jsme již na zvrat neměli fyzické ani morální síly a ještě jednou, po hrubce v obraně, kapitulovali.

Autor: Milan Kubíček

Starší žáci - neděle 19.10.2014

SK Ďáblové Praha (2:2;2:1;2:3) HC KERT PARK PRAHA
20:27 3:4 1:0 / 0:3

Do utkání jsme vstoupili dobře. V oslabení se trefil Kamenář, a když Jizba navyšoval na 2:0 zdálo se, že máme utkání pod kontrolou. Jenže opak byl pravdou, jak snadno jsme vedení získali, tak snadno jsme ho podceněním soupeře ztratili. Ve druhé třetině pokračoval náš nemastný neslaný výkon bez pohybu, nasazení a špetky bojovnosti. Domácí vycítili šanci a odskočili na rozdíl dvou branek. Naštěstí pro nás Jizba po nahrávce Koláře snížil na rozdíl jediné branky. V poslední části střelecké dostihy pokračovali. Ďáblové šli opět do dvoubrankového vedení a s našima do nevypadalo vůbec dobře. V druhé části poslední třetiny jsme však dokázali třemi zásahy otočit nepříznivý vývoj utkání. Bohužel nám dnes nebylo souzeno a ani jsme si vyhrát nezasloužili. K vyrovnání došlo kuriózním způsobem. Na vedlejším hřišti zazněla siréna oznamující konec utkání, naši hráči přestali hrát v domnění, že je konec utkání a domácí lehce vyrovnali.
V samostatných nájezdech se trefil pouze náš Kamenář a rozhodl o bodu na víc pro naše mužstvo.

V následujícím utkání 1.11. hostíme na domácím hřišti na Lužinách stejného soupeře a budeme mít šanci na reparát.