Starší žáci přestřelku s Ďábly prohráli

Starší žáci 23.09.2013   Michal Pěch
HC KERT PARK PRAHA (1:4;3:2;1:2) SK Ďáblové Praha

V soutěži starších žáků přivítal náš tým dalšího pražského zástupce, mužstvo Ďáblů, kteří přijeli v nepříliš početné sestavě, ale s hráči ročníku 99.
První branku zaznamenal soupeř po chybě našeho brankáře. Již ve druhé minutě na ni dokázal odpovědět Robin Kolář po přesné nahrávce od Víta Kamenáře. Do konce třetiny jsme pak inkasovali ještě třikrát a zdálo se být po zápase. Ve druhé periodě jsme zlepšili pohyb a zatlačili hosty k jejich brance. Po jednom ze závaru hostující hráč zvedl míček z brankoviště, následné trestné střílení však Pavel Hrdlička neproměnil. O pár minut později jsme se již radovali. Kamenář dorazil z brankoviště střelu Havla. Po třetí jsme skórovali ve vlastním oslabení. Kamenář našel Koláře a ten vymetl růžek branky. Místo vyrovnání přišla další branka a soupeř nám znovu odskočil. Filip Sedlák pak opět vykřesal naději, o kterou jsme vzápětí přišli dalším inkasovaným golem.
V poslední části nám hosté nabídli dvojnásobnou přesilovku ,kterou jsme využili díky Filipovi Sedlákovi, jenž zakončoval do prázdné branky. Několik slibných šancí jsme již nevyužili a fyzicky zdatnější soupeř nás potrestal dvěma zásahy.
Utkání vůbec nevyšlo našemu brankáři, který měl velký podíl na několika inkasovaných brankách. Naopak dobře zahráli někteří hráči spadající do mladších žáků. Takové zápasy zúročí v budoucnu. V příštím kole zajíždíme na půdu silné Hostivaře. Hraje se v sobotu od 10 hod.
Sestava Šebek, Hrdlička, Charbuský, Jizba D., Pesl, Kamenář, Skorčík, Kolář, Sedlák, Havel, Jizba M.

Mladší žáci své utkání nesehráli. Ďáblové požádali o odložení utkání z důvodu nemoci a bylo jim vyhověno. Náhradní termín byl stanoven na čtvrtek 3.října od 17:15 hod.
V příštím kole je pořadu utkání kola Hostivař- Kert Park hraje se v neděli od 13:00 v Horních Měcholupech.

Autor: Milan Kubíček

Tags: , , , , ,