Starší žáci porazili Kelty 8:3, mladší žáci si poradili se Strašecím 7:3

Mladší žáci, Starší žáci 13.10.2014   Michal Pěch

Starší žáci - sobota 11.10.2014

HC KERT PARK PRAHA (3:0;3:2;2:1) SK Kelti 2008
53:15 4:3 0:1 / 0:0

Na Lužiny přijelo mužstvo od Berounky s hrozivým Keltem ve znaku. Jenže od začátku utkání připomínali Kelti spíše hodné beránky než udatné bojovníky. Lužinští se od prvních minut utkání nastěhovali do útočného pásma a tam setrvávali po většinu utkání. První branku vstřelil jíž ve třetí minutě Pavel Hrdlička, jenž od modré čáry propálil vše, co mu stálo v cestě. O dvě minuty později si pohrál s hostující obranou Robin Kolář a překonal podruhé Vokáče v brance Keltů. Účet první třetiny uzavřel opět Hrdlička, jenž skóroval ze svého oblíbeného místa na modré čáře. Ve druhé třetině se po nahrávce Suchánka trefil poprvé v zápase Kamenář. Poté se dostali ke slovu i hosté a Tůma korigoval na 1-4. Domácím to však vítr z plachet nesebralo. Dvěma slepenými góly Koláře sebrali hostům myšlenky na zvrat. Nic na tom nezměnila ani jejich gólová střela, jenž trochu překvapila Jizbu v naší brance. Ani ve třetí části se obraz hry nezměnil. Domácí měli více ze hry a přidali dvě branky Kamenářem a Šebkem. Poslední slovo měli, hosté když korigovali v přesilovce na konečných 8-3.

Příští víkend nás čekají hned dvě utkání nejprve v sobotu 18.10. v 11:30 přivítáme na Lužinách mužstvo Hostivaře, v neděli hrajeme od 14 hodin na Palmovce s mužstvem Ďáblů Praha.

Milan Kubíček, trenér HC Kert Park Praha

Kelti nás v tomto utkání moc neprověřili, pod dojmem vysokého vedeni jsme v prostřední části polevili v obrané činnosti, což jsme si vyříkali. S hrou dopředu jsem byl spokojen, i když spousta šancí zůstala nevyužita a nebyla dobře vyřešena.

Autor: Milan Kubíček