Proti Mostu vedeme 2:0 v semifinále

Muži A 11.05.2022   David Rozenberg
V sobotu vyhráváme 7:2, kdy jsme měli zápas celou dobu pod kontrolou a jen vlastními chybami jsme jim nějaké branky vůbec darovali. Most se pak uchýlil k nehokejbalové hře, kdy se nám pokusil očividně pár hráčů zranit a je jasné, že s tímto stylem se nic nevyhrává.
V neděli to byl úplně jiný zápas. Nejdříve Most 2x vedl, ale na oba góly jsme stihli rychle zareagovat. Tato část se odehrávala za neustálého přerušování kvůli rozpínání plastu a tak se ani jeden tým nemohl dostat do tempa. O pauze se dalo hřiště do pořádku a mohlo se pokračovat. Most se trochu poučil ze soboty a snažil se víc hrát a dostal se do vedení 4:2 a pak i 5:3. Tento výsledek svítil na tabuli  i necelé dvě minuty před koncem.
Jeden gól padl způsobem, kterým jsme dávali góly my kvůli tomu, že soupeř neznal, nebo si nestihl koupit boty na mokrý plast. Tentokrát se nám to vrátilo. Začalo na chvíli pršet a my neměli připravené boty. Most měl střídačku blíž než my a stihl si boty připravit. Tohle nás stalo time out a skoro i zápas. Pro příště se nám toto nesmí stát.
Naštěstí jsme dvěma góly z dálky stihli vyrovnat a v prodloužení, opět gólem z dálky, strhnout druhý bod v sérii na naší stranu.
  Tags: , , , ,