Přípravka postavila na turnaji poprvé dvě mužstva, mladší žáci podlehli Keltům

Mladší žáci, Přípravka 16.03.2016   Michal Pěch
Přípravka

V sobotu se na Palmovce odehrál turnaj regionálního přeboru přípravek. Poprvé jsme do boje vyslali dva týmy.

Žlutý tým nastoupil v prvním utkání proti Rebelům a podlehl 2-0, druhý a třetí zápas ve skupině si byl podobný svým průběhem naši hráči byli lepším týmen jenže co jsme dokázali neproměnit bylo do nebe volající,proto se radoval s výhry vždy náš soupeř Hýskov 2-0 a Kelti bílý tým 3-1. V poledním utkání ve skupině jsme dokázali přehrát a porazit pozdějšího vítěze turnaje HBC Hostivař poměrem 1-0. I přes tuto výhru jsme obsadili ve skupině poslední páté místo a v souboji o 9.místo porazili domácí Kovo Praha 6-1.

Červený tým si na úvod poradil s Kovem v poměru 7-1, ve druhém utkání nestačil na Nové Strašecí jemuž podlehl 2-6 poté porazil modrý Keltů 3-2 a v boji o postup do semifinále prohrál po boji s Kladnem 2-3. Ve skupině obsadil třetí místo jenže v boji o páté místo nestačil na bílé Kelty a po prohře 0-2 skončil šestý.

Sestavy:
Žlutý tým: Štráberger, Nevšímal, Chán, Hlávka, Richter,Janda, Drnec
Červený tým: Slaboch, Néma, Křivánek, Stašák, Boldiš, Matula, Grygera, Adam

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka

Všichni zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Dobře zachytali oba brankáři. Trochu nám dělal problém špatný povrch místního hřiště. Příští turnaj pořádáme u nás na Lužinách a tam chceme zaútočit na některou z medailí.

Mladší žáci
SK Kelti 2008 (0:0;1:1;6:0) HC Kert Park Praha
36:12 1:1 0:0 / 0:0

Mladší žáci zavítali na hřiště Keltů do Berouna, kde sehráli výborný zápas. I přes příliš krutou prohru, byli domácím více jak dvě třetiny zápasu vyrovnaným soupeřem. První třetina skončila bez branek hlavně díky skvěle chytajícímu Slabochovi v naší brance. Ve druhé jsme se dostali do vedení, když nahrávku Jizby uklidil do domácí branky Filip Stašák.Domácí však do konce druhé části stačili vyrovnat po důrazu na našem brankovišti. Ve třetí třetině domácí otočili vývoj utkání. Nejprve dorážkou z brankoviště, chvíli poté střelou na přední tyčku Slabochovi branky. Do naší branky šel pak Štráberger a hned z první střeli kapituloval. Domácí pak ještě navýšili na konečných 7:1.

První dvě třetiny jsme dokázali s domácími držet krok a občas ohrozit domácí branku. Výborně zachytal Slaboch, jenž může být jednou velkou oporou. Ve třetí části jsme pod přídělem branek trochu odpadli. Za týden nás čeká doma HBC Hostivař.