Přípravka s minipřípravkáři na Palmovce neprohrála

Přípravka 24.05.2019   Milan Kubíček  Martin Horský

V sobotu se odehrál další turnaj přípravek opět ve formátu 5+1 s hracím časem 3x8 minut. Náš tým byl zařazen do skupiny, jenž odehrála svůj turnaj na Palmovce. Sestava nakonec kvůli školám v přírodě a zraněním byla na půl přípravkáři a minipřípravkáři.

HC Kert Park Praha - HBC Hostivař B 1:1 (0:0, 0:0, 1:1)
V prvním zápase jsme nastoupili proti B týmu Hostivaře. Ve vyrovnaném utkání padly branky až v poslední části. Naši branku vstřelil v 17. minutě Radim Drnec, Hostivaři se pak podařilo ve 21. minutě vyrovnat. Na konečné remíze nezměnil nic ani náš tlak v posledních minutách utkání.

HC Kert Park Praha - HBC Hostivař A 2:2 (0:0, 1:1, 1:1)
Ve druhém utkání nás čekala Hostivař A, mužstvo kde již někteří hráči nakukují do mužstva mladších žáků. V první třetině měli hostivařští mírnou převahu, nás však podržel brankář Horský. Ve druhé části jsme se dostali do vedení zásluhou využité přesilové hry, kdy se po nahrávce Bílého trefil Adam. Soupeř však dokázal do konce třetiny vyrovnat. V závěrečné třetině jsme měli tři velké šance. Dvakrát v souboji s brankářem neuspěl Adam, poté byl v dobré šanci Suchánek. A tak přišel trest v podobě branky v naší síti. Hostivař se však neradovala dlouho, za půl minutky se trefil Drnec a stanovil konečný stav utkání.

HC Kert Park Praha - Prosek Moeles 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
V posledním utkání jsme nastoupili proti proseckým krtkům. V teplém a dusném počasí docházeli především těm mladším síly. Přesto dokázali v závěru utkání strhnout vítězství na svou stranu. Nejprve se trefil Lukáš Horský, v poslední minutě pečetil naše vítězství Adam po nacvičeném signálu s Radimem Drncem.

Sestava: Adam Horský - Václav Adam, Timotej Bilý, Radim Drnec, Dominik Špák, Lukáš Vlk - Filip Doucha, Lukáš Horský, Onřej Suchánek, Václav Sýkora, Filip Větrák.

Hodnocení trenéra:

Mužstvo táhli, jak je obvyklé, Vašek s Radimem. Dobře zahrál Dominik Špák. Mužstvo podržel především ve druhém utkání brankář Adam Horský a největší pochvalu zaslouží minipřípravkáři. Makali někteří až do padnutí a i ty postavení mimo hru se postupně naučili. Takže Lukáši, Ondro, Vašíku i oba Filipové moc děkujem.

Tags: , , , , , , ,