MISTR ČR 2017, 2018, 2019, 2021 a 2022

Přípravka zakončila sezonu turnajem v Ústí nad Labem

Přípravka 10.06.2019   Milan Kubíček  Martin Horský

Poslední letošní turnaj přípravek sehrálo naše mužstvo v Ústí nad Labem. Opět kombinovaný tým přípravkářů a hráčů minipřípravky odehrál na hřišti čtyři vyrovnaná střetnutí.

HC KERT Park Praha – HBC Alpig Kladno 4:8 (2:3, 2:4, 0:1), branky: 2x Sýkora, 2x Adam.

V prvním utkání jsme nastoupili proti Kladnu. V první třetině jsme dokázali dvakrát odpovědět na vedení kladenských rysů. Nejprve vyrovnával benjamínek Sýkora, poté po druhé srovnal na 2:2 Adam. Na třetí branku už jsme reagovat nedokázali. Ve druhé části nám kladenští odskočili na hrozivých 2:6, dvěma slepenými góly jsme se ale pokusili o zvrat. Další branka v naší síti v této části utkání nám sebrala vítr z plachet. V poslední třetině padla jediná branka opět za záda našeho brankáře.

HC KERT Park Praha - Elba DDM Ústí nad Labem bílá 4:2 (2:0, 1:2, 1:0), branky: 2x Adam, 2x Větrák.

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti domácímu týmu. Úvod nám vyšel, po brankách Větráka a Adama jsme se dostali do poklidného vedení. V prostřední části jsme dovolili domácím vyrovnat, do konce třetiny jsme si ale vzali vedení zpět, když se prosadil po druhé v utkání Větrák. Konečné vítězství 4:2 pečeti v závěru utkání Adam.

HC KERT Park Praha - Elba DDM Ústí nad Labem modrá 2:1 (0:0, 2:0, 0:1), branky: Suchánek, Adam.

Třetí zápas a druhý domácí tým. I přes náš tlak jsme v první třetině branku vstřelit nedokázali zásluhou velmi pohyblivého brankáře Elby. Na druhé straně chytl Horský samostatný nájezd po našem faulu. Branky se diváci dočkali ve druhé části. Adam vystřeli, brankáři vypadl míček přímo na hůl Suchánka, který poslal svůj tým do vedení. Druhou branku přidal Adam, jenž tvrdou střelou prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Domácí stačili výsledek jen korigovat a nic na tom nezměnila ani jejich hra bez brankáře v posledních vteřinách.

HC KERT Park Praha - HBC Most 3:5 (1:4, 1:0, 1:1), branky: 2x Větrák, Špák.

Mostečtí do utkání vlétli hodně zostra a již po necelé minutě jsme prohrávali o dvě branky. Následné dvě branky v naší síti řešili trenéři oddechovým časem. Po něm se hra vyrovnala a přišli i naše šance. Dokázali jsme využít jen jednu Ondrou Větrákem. Ve druhé části utkání přišel nesmyslný likvidační faul na našeho nejlepšího hráč Adama, pro něhož zápas skončil. Rozhodčí nepochopitelně nechal hráče Mostu pokračovat v utkání. Náš tým tato událost semkla a začal bojovat o zvrat v utkání. Dominik Špák nejprve snížil, kontaktní branku přidal Větrák. Vice se už se nám nepodařilo, Most v závěrečných vteřinách potvrdil své vítězství.

Sestava: Horský A., Čermák, Adam, Větrák, Špák, Vavřička, Suchánek, Sýkora, Horský L., Vlk, Opletal.

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka

Pro pár hráčů poslední turnaj za přípravky. Mužstvo táhli právě tito mazáci Adam, Větrák a Špák. Minipřípravkáři bojovali oproti starším a leckdy větším protihráčům. Brankáři odchytali svůj standart, byl jsem s nimi spokojen. Černou kaňkou byl hrubý faul na Vaška Adama, jsem rád, že to Vašek ustál jen s naraženými žebry. Po turnaji dostali všichni hráči medaili za celoroční snažení. Všem přeji at se jim ta příští sezona vydaří alespoň tak jako ta letošní.

Tags: , , , , , ,