Mužům B se výjezd do Mostu nepovedl

Muži B 02.11.2011   Michal Pěch

Sobota 24.9.2011

HC Nordics Most (0:0;5:1;5:2) HC KERT PARK PRAHA "B"
Branky: 15:29 Plášil (Beránek), 16:23 Kolář (Polák, Krastenics), 21:24 Beránek, 26:41 Polák (Kolář, Plášil) PP, 29:41 Kolář (Křivan) PP, 33:05 Kolář, 34:14 Křivan (Plášil, Dušek), 43:02 Jíša (Šafařík), 43:07 Polák (Kolář), 44:48 Polák (Kolář) - 18:24 Janoušek (Skalický), 36:01 Procházka (Havel), 39:22 Janoušek (Kajda)
Sestava Kertu : Bárta (31. Zelenka) - Dvořáček, Kužel, Sýkora, Symon, Smutek, Matějka - Procházka, Kocian, Havel, Čápek, Varga, Skalický, Červený, Korynta, Janoušek, Kajda
32:22 12:9 2:1 / 0:0

Na sobotní zápas členové našeho B-týmu zřejmě budou vzpomínat ještě dlouho, protože na takový výprask není většina hráčů ať ještě z dorosteneckého věku nebo mužské kategorie zvyklá.
A to se zápas nevyvíjel až tak špatně. Soupeře jsme se pokusili ze začátku zaskočit a vstřelit úvodní branku. Po slibné šanci Tomáše Kajdy, který zachytil rozehrávku domácích a několika povedených bulích v útočném pásmu však převzali pevně otěže zápasu domácí a ukázali, jak velkou výhodou může domácí hřiště v Mostě být. Rychlou kombinační hrou a prolínáním útočných a obranných řad přehrávali náš tým, který však držel opět výborný Bárta.
Druhá třetina ovšem začala nepřesnou rozehrávkou a úvodní brankou domácích. Situace se za pár okamžiků opakovala a najednou jsme prohrávali 2:0. Trochu klidu na naše hokejky vrátil Jakub Janoušek po výborné přihrávce Petra Skalického při přesilové hře. Poté se strhla ve velká mela mezi oběma střídačkami, což bylo jasným vyústěním volnějšího metru obou rozhodčích. Po této situaci se naše koncentrovanost na zápas úplně vytratila a domácí začali přidávat další branky. Po druhé třetině byl stav 5:1.
Jak druhá třetina skončila, tak začala ta třetí. Po našem třetím gólu Jakuba Janouška na 7:3, se zdálo být skóre alespoň kosmeticky přijatelné. Bohužel jsme v poslední 3-minutovce obdrželi ještě další 3 branky a odjeli tak z Mostu s vysokým, ale zaslouženým přídělem.

Autor: Václav Matějka

Tags: , , , ,