HC Kert Park Praha (2:2;0:1;1:1) TJ Kovo Praha
Branky: Toula, Janoušek, Kajda
25:34 1:0 0:0 / 0:0

Hodnocení trenéra Jana Skalníka:

Sestavu jsem lepil na poslední chvíli kvůli stále trvajícím problémům s marodkou. Abychom hráli alespoň na deset lidí v poli, museli nastoupit náhradní gólman Kučera a první zápas v mužské kategorii prožil i mladší dorostenec Šebek. Utkání bylo přesto vyrovnané, s Kovem posilněným o pár hráčů z Áčka jsme drželi krok. Po první třetině, kdy skvěle našel obránce Čápek volného Toulu před bránou a úspěšným důrazem Janouška v brankovišti svítil nerozhodný stav 2:2. V prostřední části vstřelilo jedinou branku Kovo. V závěru utkání nezkrotil, jinak zkušený, Varga odraz od zadního mantinelu, který z lapačky spadl do naší sítě. Poslední dvě minuty jsme hráli v šesti s prázdnou brankou, utkání však pouze korigoval Kajda střelou z dálky. Nutno ještě vyzdvihnout výkon extraligových rozhodčích, kteří zbytečně nehledali poloviční fauly a přesto drželi utkání v poklidu (vyloučení bylo jen jedno za celý zápas).

Tags: , , , , ,