Muži B 14.03.2017   Jaroslav Homola / streethockey.cz  FB Bohemia Benders Ďáblice

2.NHbL - sobota 11.03.2017

2:4
Bohemia Benders Ďáblice (2:0;0:3;0:1) HC Kert Park Praha

Domácí předvedli skvělou první část, a tak se šlo do kabin za stavu 2:0 pro Ďáblice. Bohužel díky mnoha okolnostem se nepodařilo uvést jednoho hráče do zápisu, ten musel odstoupit a domácí to ve druhé třetině úplně vykolejilo. Ta patřila zcela hostům a za režie posil z áčka v ní zápas rychle otočili a ve vyrovnaném závěru ještě pečetili do prázdné klece.

Hodnocení obránce Jana Symona

Do zápasu jsme nastoupili v poměrně okleštěné sestavě, naštěstí nás doplnili kluci z áčka, David Rozenberg a Jirka Kruček. První třetinu jsme nehráli nejhůře, ale na začátku a na konci třetiny nám tam spadly 2 góly, takže soupeř šel do další části s dobrým dvougólovým vedením. K tomu jsme navíc neproměnili 3 přesilovky. Ve druhé třetině už jsme byli daleko více na balónku my, zlepšili jsme pohyb a díky Kajdovi a dvakrát úspěšnému Kručkovi jsme dokázali otočit skóre v náš prospěch. Poslední část byla dost vyrovnaná, domácí tlačili, asi 2 minuty před koncem odvolali brankáře, čehož dokázal využít Janoušek, který tak pojistil naši výhru. Kromě dobrého výkonu, a to především ve druhé třetině, se nám také povedlo hrát disciplinovaně, na trestnou jsme se podívali jen dvakrát.

Tags: , , , , ,