Kert Park podlehl Ústí nad Labem 3:4 ss

Muži A 30.11.2013   Michal Pěch

FORD CREDIT extraliga hokejbalu - 15.kolo - sobota 30.11.2013

Elba DDM Ústí nad Labem (0:1;3:1;0:1) HC KERT PARK PRAHA
Branky: 17:30 Hubený (Kváš, Soukup) PP, 26:17 Langthaler (Kváš) PP, 28:24 Soukup (Šilínek, Baxa) PP, 45:00 Langthaler SS - 5:08 Krtička (Kočka), 16:04 Hradecký (Kruček J.), 39:03 Kruček M. TS
Sestava Kertu : Sup (Mikl) - Sikora, Pospíšil, Rozenberg, Pavlík, Mráz, Adam - Kruček M., Kruček J., Hradecký, Kočka, Krtička, Kuna, Myslivec, Korynta, Netymach
Rozhodčí: Boháček, Hrazdíra
Diváci : 48

Kert Park začal utkání v Ústí výborně a už po šesti minutách se Pražané ujali vedení zásluhou Jana Krtičky. Domácí dostali možnost srovnat v závěru třetiny, ale v přesilové hře se neprosadili. Kert vstoupil velmi dobře i do druhé třetiny, krátce po jejím začátku dokázal skórovat Luděk Hradecký. Ústí se povedlo srovnat velmi záhy, když se v přesilovce prosadil Michal Hubený. Jako klíčové by se dalo určitě označit vyloučení hostujícího Krtičky necelých pět minut před koncem druhé třetiny. Hostující hráč dostal trest na pět minut plus do konce a Ústí hned dvakrát trestalo. Nejprve vyrovnal Jan Langthaler a do vedení poslal Severočechy Lukáš Soukup. Ústí mělo na dosah tříbodový zisk, jenže nakonec k němu nedošlo, když v závěru třetí části dokázal z nařízeného trestného střílení srovnat Martin Kruček a utkání poslal do nájezdů. Ty nabídly jen jednoho úspěšného exekutora, domácího Jana Langthalera, který Ústí přisoudil bod navíc.

Autor: Jakub Vais (hokejbal.cz)