Kert Park získal na závěr podzimní části povinné body s Hradcem Králové

Muži A 28.11.2016   Michal Pěch

Posledním sobotním a vůbec i závěrečným zápasem 17. kola bylo utkání v hlavním městě. Jodno z velkých překvapení z pražského Kertu doma přivítal o osmičku bojující Hradec Králové. Domácí ale museli být hodně ostražití, piráti byli totiž ke konci roku hodně rozjetí a přijížděli posíleni o několik bodů z posledních zápasů.

Jako by si ale aktuální formy byl Kert samozřejmě vědom, protože po první třetině na světelné tabuli svítilo skóre 3:0, a to také díky dvěma využitým přesilovým hrám. Když se poté Pražané dostali v závěru prostřední části už do čtyřbrankového vedení, bylo prakticky rozhodnuto. Jenomže Hradec prokázal, proč by se Kert mohl začít strachovat, a ve třetí části bylo během šesti minuty sníženo už na pouhý jednobrankový rozdíl! Východočeši pak i šahali po vyrovnání, jenomže branky už padaly jen do jejich sítě a domácí tak zvítězili nakonec 6:3!

Autor: Ondřej Novotný / hokejbal.cz