Prachatice porážíme 7:3

Muži A 05.04.2023   David Rozenberg
3:7
HBC Prachatice (0:3, 3:3, 0:1) HC Kert Park Praha
Branky: 17. Valek (Plášil), 23. Šilhán (Valek, Šaršok), 28. Bárta (Šilhán, Štěpánek) – 5. Danko (Peschout, Lhota), 6. Vaněk (Kruček, Zvonek), 7. Lhota (Danko), 17. Vaněk (Zvonek), 22. Zvonek (Kruček, Vaněk), 23. Kruček (Zvonek, Vaněk), 31. Vaněk (Kruček, Zvonek)

Muže A čekal jeden z delších výjezdů a to na jih republiky do Prachatic.

Na začátek zápasu nás zastihl prudký déšť, ale ten nás nijak neohrozil a po prvních 7 minutách jsme vedli 3:0.

Vše vypadalo dobře. Jak jsme ale na podzim sehráli náš nejhorší zápas proti tomuto soupeři doma, tak jsme sehráli u nich nejhorší třetinu, ne li zbytek zápasu na jaře. Třetina skončila 3:3, hráli jsme špatně v obraně, útočníkům se také nechtělo vracet a bylo zde spousta nepřesností. Měli jsme naštěstí náskok z první třetiny.

Hned z kraje třetí třetiny jsme dali ještě jeden gól, dále se nic už nestalo a vyhráli jsme 7:3.

Takový výkon už rozhodně opakovat nechceme a hrát takto nekompaktně v playoff, které je za rohem, by se nám mohlo vymstít.

Tags: , , , ,