Špatný vstup do utkání a nepřesná koncovka, finálová série se stěhuje na Kladno za vyrovnaného stavu

Muži A 22.05.2022   David Rozenberg  Michal Pěch
3:6
HC Kert Park Praha (1:1;1:1;3:0) HBC Kladno
Branky: 11. Danko (Novák, Lhota L.), 32. Danko (Lhota L., Dejneka), 42. Šperl (Wróbel, Fejfar) – 5. Pražák (Kudela), 6. Šíma (Kudela, Kohout), 10. Kubík (Hrabár, Špaček), 32. Pražák (Kubík, Špaček), 36. Kubík (Soukup, Hrabár), 44. Soukup (Kubík)

V neděli jsme přivítali Kladno podruhé a poslední třetinu z minulého utkání nám vrátili i s úroky. Byli lepší, rychlejší a vytvořili si solidní náskok 3:0 během 9 minut. Naštěstí jsme ještě do konce třetiny korigovali na 3:1. Věděli jsme, že tento nepříznivý stav dokážeme otočit a druhá třetina byl festival šancí, bohužel neproměněných. Včetně dlouhé přesilovky 5 na 3...

Stále jsme ale věděli, že to zvládneme, a na začátku třetí třetiny dáváme vytoužený kontaktní gól. Teď už jsme věděli, že Kladno položíme na lopatky. Co jsme nevěděli, že hned za minutu si necháme dát blbý gól z protiútoku. To byla po nevyužité přesilovce další tvrdá rána. Poslední víru nám Kladno sebralo o pár minut později, kdy jsme měli signalizovanou přesilovku, ale díky nezaviněné vysoké holi jsme šli do oslabení, kde jsme dostali 5. gól.

Do konce zápasu přidal každý tým po gólu a Kladno dnes zaslouženě vyhrálo 6:3. Pokračujeme v sobotu a neděli na Kladně od 11 hodin. Přijďte nás podpořit.