Kert Park prohrál s Pardubicemi 2:4

Muži A 14.10.2012   Michal Pěch

Neděle 14.10.2012

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (2:0,0:1;2:1) HC KERT PARK PRAHA
Branky: 0:45 Waber (Korel, Mašík), 12:13 Zemánek (Ingršt), 38:36 Filip (Kubeš) PP, 43:45 Waber (Hrnčíř) EN - 26:43 Hradecký (Sikora) PP, 30:59 Plzák L. (Kruček M., Hradecký)
Sestava Kertu : Sup (Varga) - Sikora, Christ, Michetschläger, Pospíšil, Ptáčník, Rozenberg - Plzák L., Myslivec, Krtička, Kruček M., Hradecký, Kruček J., Kočka, Toula, Janoušek
25:21 5:4 1:1 / 0:0

Další šlágr nabídl nedělní program extraligy v Pardubicích, kde domácí přivítali Kert Park Praha. Utkání začalo výborně pro domácí, kteří už po odehrání pětačtyřiceti vteřin vedli zásluhou gólu Ondřeje Wabera. Pardubice své vedení dokázali ještě v první části navýšit, když se trefil David Zemánek. Hostům se povedlo snížit stav v závěru druhé části, když se trefil sváteční střelec Luděk Hradecký. Na začátku třetí části došlo k důležitému momentu, vyrovnání Kertu zařídil Lukáš Plzák. Dalším klíčovým momentem utkání byla přesilová hra Pardubic v polovině třetí části, díky které nakonec domácí odskočili do rozhodujícího trháku. Trefil se Petr Filip. Hosté v závěru zkusili risk bez brankáře, ale ani ten nevyšel, naopak skóre uzavřel druhým gólem v utkání Ondřej Waber.

Převzato z hokejbal.cz - autor: Jakub Vais

Jan Kočka, útočník HC Kert Park Praha:

Do zápasu jsme vstoupili hodně vlažně. Hned z první nebezpečné akce domácích jsme inkasovali. Pardubice nás přehrávaly svojí jednoduchostí. Nakonec jsme byli rádi, že po první třetině byl stav "pouze" 2:0 pro domácí. Ve druhé třetině se náš výkon zlepšil. Podařilo se nám srovnat skóre zápasu. Bohužel jsme 5 minut před koncem zápasu dostali gól při našem oslabení a při závěrečné power play jsme si nedokázali vytvořit žádný tlak. Celý zápas nás opět trápila špatná koncovka… Musíme přes týden kvalitně potrénovat a příští víkend v domácím prostředí proti Mostu naplno bodovat!

Tags: , , , ,