Kert Park v Letohradu nebodoval, se svým soupeřem prohrál 2:3

Muži A 12.04.2015   Michal Pěch

CCM Extraliga hokejbalu - 21.kolo - sobota 11.4.2015

SK Hokejbal Letohrad (1:0;2:2;0:0) HC Kert Park Praha
Branky: 10:11 Pekárek, 15:16 Anýž, 24:50 Švec (Krejsa) - 21:53 Hradecký, 26:46 Kruček M. (Bošák)
Sestava Kertu : Gerlich (Sup) - Michetschläger, Kuna, Rozenberg, Bošák, Zörkler, Šmíd, Štefanský - Kruček M., Kruček J., Hradecký, Kočka, Myslivec, Moravec, Fejfar, Martínek, Haüsler
Rozhodčí: Řezníček, Havelka

Letohrad se už před zápasem proti Kertu dozvěděl o tom, že nemůže přijít o účast v play-off. Domácí tak mohli jít do zápasu uvolnění, což Východočechům pomohlo. Hned v úvodní části byli domácí hráči aktivnějším týmem a dokázali toho využít k vedoucí brance, kterou zaznamenal Pekárek. Gólově bohatá byla prostřední část utkání, která přinesla hned čtyři přesné zásahy. Za domácí hned po začátku druhé třetiny zvýšil Lukáš Anýž. Hosté se dostávali do utkání postupně, ale povedlo se jim snížit díky Hradeckému. Kert byl v této fázi lepší, jenže domácím vyšla jedna akce a bylo to po gólu Švece opět o dvě branky. To se úspěšně pokusil změnit Martin Kruček ještě před koncem druhého dějství. Ve třetí části se hrálo vyrovnané a nervózní střetnutí, které chvílemi přinášelo více emocí a trestných minut než zajímavých šancí.

Autor: Jakub Vais / hokejbal.cz