MISTR ČR 2017, 2018, 2019, 2021 a 2022

Ofenzivní smršť na Lužinách, Kert Park porazil Most vysoko 10:1

Muži A 11.03.2019   Vojtěch Filipiec  Michal Pěch

Kert Park si v sobotním utkání připsal výhru na sudoměřickém asfaltu, Most naopak totálně nezvládl závěr utkání s pražským Kovem. Utkání nabízelo od prvních minut na první pohled vyrovnanou bitvu, Most však absolutně nezvládl dvouminutovku mezi 11. a 13. minutou, kdy inkasoval hned třikrát! Do šaten se tak odcházelo za stavu 3:0 pro Kert Park, přičemž poměr střel na branku byl v tu chvíli 6:9.

Ve druhé třetině se ke smůle mosteckých hokejbalistů situace z první patnáctiminutovky opakovala. Pražský brankostroj se mezi 20. a 21. minutou opět vytočil do nejvyšších otáček a opět nasázel do sítě Mostu tři slepené branky. Další trefa ke konci druhé třetiny tak znamenala, že Pražané vstupovali do poslední části hry za velmi příznivého stavu 7:0. Hráči z Lužin přidali zkraje třetí periody další dvě branky, jak jinak než v krátkém sledu za sebou. Poté se Severočechům podařilo vstřelit alespoň čestný úspěch. Poslední slovo však měli domácí, kteří nakonec svému soupeři uštědřili nelichotivou desítku.

Tags: , , , , , ,