Lužinští získali matchball, Letohrad porazili 2:0

CCM Extraliga - sobota 08.04.2017

0:2
SK Hokejbal Letohrad (0:0;0:1;0:1) HC Kert Park Praha
Branky: 19. Rozenberg (Nýdl, Šperl), 45. Plzák (Kovář, Nýdl)

První třetina mezi Letohradem a Kert Parkem přinesla hned čtyři vyloučení, ale ani jeden z týmů nedokázal početní výhodu využít. Jako první šel do vedení Kert Park, který se prosadil v prostřední části. Po obdržené brance dostal Letohrad hned třikrát k dispozici početní výhodu, ale ani v jedné se z branky neradoval. Minutu před koncem utkání svítil na tabuli stále stav 0:1 a tak Letohrad zkusil hru bez brankáře. Kert Park však vyvezl míček ze svého obranného pásma a Plzák ho dopravil až do odkryté klece.

Hodnocení trenéra Milana Jelena:

Dnes jsme odehráli utkání, které jsme zvládli především takticky. V týdnu jsme zpracovali na některých detailech. Dobrý týmový výkon. Soupeř hraje velmi dobře, série je vyrovnaná a rozhodují detaily. Splnili jsme jeden z cílů víkendu. Zítra je před námi další utkání, věřím, že když podáme podobný výkon, můžeme uspět.

Tags: , , , , , , , ,