Kert Park bodoval v Jindřichově Hradci naplno, Pražané vyhráli 3:0

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec (0:0;0:2;0:1) HC KERT PARK PRAHA
Branky: 15:20 Sikora (Kruček M.), 19:01 Hradecký (Sikora) PP, 35:54 Toula
Sestava Kertu : Sup (Gerlich) - Sikora, Ptáčník, Michetschläger, Pospíšil, Rozenberg, Christ, Nechyba - Plzák, Krtička, Kruček M., Hradecký, Kočka, Kruček J., Toula
15:19 5:4 0:1 / 0:0

Nedělní klání v Jindřichově Hradci doprovázelo celý zápas deštivé počasí. V první třetině byl silnějším celkem pražský Kert Park. Pražané si dokázali vytvořit šance, ale stejně jako v předešlých utkání, se jim je nepodařilo proměnit. Mezi ty největší v první části utkání patřila střela Jiřího Kručka z kruhů a Lukáše Plzáka od modré čáry. Obě dvě šance však skončili pouze na betonu chytajícího Průši. Na začátku druhé části se Pražané konečně prosadili. Míček došel po ose Luděk Hradecký, Martin Kruček, k Tomášovi Sikorovi, který přesně umístil střelu z vrcholu kruhů 1:0. O 4 minuty později se radovali Pražané znovu. Tomáš Sikora našel v přesilovce volného Luďka Hradeckého, který střelou mezi betony překonal Průšu 2:0. Zanedlouho na to se utkání proměnilo částečně ve vodní pólo. Průtrž mračen silně ztěžovala hru obou mužstvům. Na začátku třetí třetiny se počasí trochu umoudřilo. Domácí Jindřichův Hradec již neměl na co čekat, a tak částečně srovnal hru s, do té doby lepším, Kert Parkem. Ani zvýšená aktivita domácích nezabránila Kert Parku v dalším skórování. Doslova esem v rukávu se stal současný hráč B-týmu Lukáš Toula, kterému se v druhém utkání po sobě podařilo skórovat 3:0. I přes některé zmatky ke konci třetí třetiny, se již Pražanům, a zejména Martinovi Supovi, podařilo uhájit čisté konto. Kert Park tak po 5 kolech bodoval naplno.

Luděk Hradecký, útočník HC Kert Park Praha:

Nedělní zápas do jisté míry ovlivnilo počasí. Náš tým předvedl solidní výkon, bohužel nám v mnoha případech chybělo štěstí a "sucho v botech". Pevně věřím, že na zápas navážeme i v příštím kole extraligy a budeme bodovat. Pokud hru zjednodušíme a přerušíme střeleckou nemohoucnost, budeme vítězit!

Tags: , , , ,