Kert Park na úvod jarní části podlehl Pardubicím

Muži A 06.03.2016   Michal Pěch
HC Kert Park Praha (0:2;0:1;2:2) HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Branky: 30:56 Wróbel (Kruček J.), 31:50 Wróbel (Kruček J.) - 04:07 Česák (Filip), 08:18 Krejčí (Česák), 20:39 Bílý (Urbanec, Mašík), 33:41 Česák (Krejčí), 44:56 Česák (Bílý, Kubeš)
Sestava Kertu : Nýdl, Skalník, Rozenberg, Šperl, Pekárek, Postulka, Bošák, Fejfar, Häusler, Kovář, Wróbel, Topolánek, Kruček J., Kruček M., Kaucký
Rozhodčí: Horský, Záhora

Kert Park Praha versus Pardubice. Velmi zajímavé utkání, které se hrálo v Praze, přineslo řadu zajímavých momentů hned od samotného úvodu střetnutí. Úvodní branka přišla také brzy, na začátku páté minuty se prosadil pardubický mladík Josef Česák, který započal skvělé představení. Za další čtyři minuty připravil Česák další branku pro Romana Krejčího. Pardubice byly lepším týmem, což bylo patrné i ve druhé části a Východočeši přidali další branku zásluhou kapitána Bílého. Po třetí brance však Pardubice polevily a na začátku poslední části pro něj přišel trest. Během dvou minut dokázal snížit na rozdíl jediné branky Wróbel. Kert byl rázem na dosah vyrovnání a šance na třetí branku přicházely, jenže ne a ne je proměnit. Nakonec však došlo na hrdinu zápasu Josefa Česáka, který dokázal skórovat a v závěru pak dovršil hattrick trefou při powerplay.

Autor: Jakub Vais / hokejbal.cz