Dobřany porážíme vysoko 8:1

Muži A 10.03.2023   David Rozenberg
8:1
HC Kert Park Praha (3:0, 3:1, 2:0) TJ Snack Dobřany
Branky: 1. Fejfar (Šperl, Lhota), 6. Jágr (Fejfar, Šperl), 9. Kruček (Zvonek), 18. Danko (TS), 20. Danko (Rozenberg, Kruček M.), 29. Vaněk (Zvonek), 31. Vaněk (Lhota L., Šperl), 42. Fejfar (L.) – 28. Šlehofer (Truchlý, Bárta)

Hlavním cílem zápasu s Dobřany bylo nepodcenit soupeře. To se nám povedlo velice rychlým gólem ve 34 vteřině zápasu a dalšími dvěma góly prakticky do poloviny první třetiny.

Výsledek 3:0 je zrádný, jak se říká, soupeř dá gól a hned se nakopne, spadne druhý a v tu ránu je na koni. Tady se nic takového nedělo. Ve druhé třetině jsme si výsledek hlídali a přidali další 3 góly. Soupeř jen korigoval jednou dalekonosnou střelou.

Zápas se pak již jen dohrával a skončil nakonec 8:1. Dobřany nepředvedli nic moc. Těšili jsme se na běhavý zápas, plný osobních střetů a tvrdých soubojů, jak je u Dobřan zvykem, ale tentokrát to nevyšlo, tak se budeme těšit příště.

Tags: , , ,