Kert Park dostal lekci z produktivity, série se do Letohradu stěhuje za stavu 1:1

Muži A 02.04.2017   Ondřej Novotný / hokejbal.cz  Michal Pěch

CCM Extraliga - neděle 02.04.2017

1:4
HC Kert Park Praha (1:1;0:0;0:3) SK Hokejbal Letohrad
Branky: 7. Kovář (Plzák, Sitter) – 4. Hejtmánek D. (Halbrštát), 32. Hejtmánek J. (Hejtmánek D.), 35. Lux O. (Halbrštát, Vychytil), 44. Lajčiak (Vychytil)
Rozhodčí: Koskuba, Šulo

Kert Park v sobotu sice dovolil Letohradu dotáhnout dvoubrankové manko, pak však zápas stejně jenom překlopil na svoji stranu. Jeleni však nepředváděli první víkendový den špatný výkon, takže na to chtěli navázat i v neděli odpoledne a poměrně se jim to dařilo už od samotného startu zápasu. Už na začátku čtvrté minuty se totiž dostali do vedení, na což však Pražané ještě rychle dokázali reagovat a o tři minuty později srovnat s Východočechy krok.

Následovalo několik velkých příležitostí na obou stranách, které však ještě proměněny nebyly. To se však změnilo během třetí třetiny, kdy se Jeleni rozjeli a třemi brankami nedali domácím hráčům šanci na to, aby ještě s utkáním něco udělali. Zajímavostí je, že třetí branka Letohradu padla po krásné akci Halbrštáta a Onřej Luxe při vlastním dvojnásobném oslabení! Na východ Čech se tak i druhá série stěhuje za stavu 1:1.