Mladší žáci v domácím dvojzápase

Mladší žáci 13.09.2021   Milan Kubíček  Martin Horský

Prvním dvou kolem začala v neděli 12.9. soutěž mladších žáků. Toto první kolo jsme pořádali doma na Lužinách, kam přijela mužstva Rebelů a Mladé Boleslavi.

HC KERT Park Praha – SK Rebel Praha 1:1 (0:0, 0:0 ,1:1)

Po týdnu jsme opět nastoupili proti mužstvu Rebelů. Tentokrát bylo utkání  na branky vyrovnané, o čemž svědčí i vyrovnaný počet střel 12:12. Branky se pět desítek diváků dočkalo až ve třetí třetině, kdy se Rebelové dostali do vedení zásluhou Anděla, jenž vymetl šibenici Čermákovi branky. Utkání dovedl k vyrovnání Tim Bilý, když unikl celé čimické obraně a prostřelil hostujícího brankáře.

Branky: Bilý.

HC KERT Park Praha – HBC Tygři Mladá Boleslav 5:3 (1:1, 1:1, 3:1)

V utkání jsme měli více ze hry, jen jsme se trápili v koncovce. Po dvou třetinách svítil na ukazateli nerozhodný stav 2:2. Teprve ve třetí části jsme třemi brankami zlomili odpor Tygrů. Ti  již nedokázali na naše trefy odpovědět a jen korigovali výsledek třetí brankou čtyři vteřiny před koncem utkání.

Branky:  Novák (Bilý, Větrák), Bilý (Novák, Sýkora), Richter (Větrák), Dvorský (Bilý), Richter (Benčát).

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka: "Sehráli jsme dvě vyrovnaná utkání. Musíme zlepšit finální přihrávku, pak začneme dávat více branek. Věřím, že se budeme zlepšovat. Těšíme se na srovnání s dalšími soupeři. Příště to bude Rakovník a Hostivař."

Sestava obě utkání: Čermák, Laban, Dvorský, Doucha, Horský, Větrák, Richter, Šeps, Sýkora, Bilý, Kraml, Arnold, Benčát, Novák.