Mladší žáci 22.04.2013   Michal Pěch

MČR Mladší žáci - Neděle 14.4.2013

HC KERT PARK PRAHA (0:1;7:0;3:0) HBC Tygři Mladá Boleslav
24:5 6:3 0:0 / 1:0

První třetina začala tak jak skončila ta poslední na hřišti v Ustí. Bez pohybu, nasazení, střelby a tak se nikdo nemohl divit, že po první třetině vedli hosté 1-0. O přestávce zřejmě někdo mávnul kouzelným proutkem a nastoupilo úplně jiné mužstvo. Konečně jsme začali běhat, soupeře napadat, kloudně si přihrávat a přesně střílet. Po druhé třetině svítilo na tabuli skóre 7-1 pro domácí. V poslední třetině jsme přidali další tři branky a dosáhli našeho nejvyššího jarního vítězství.

HC KERT PARK PRAHA (3:0;5:0;4:0) HBC Tygři Mladá Boleslav
28:3 3:1 1:0 / 2:0

Druhé utkání bylo v našem podání na jaře zatím nejlepší, opět jsme dokázali hokejbalem bavit sebe i přihlížející diváky. Některé akce byli jak z hokejbalové učebnice. Do střelecké listiny se zapsali skoro všichni útočníci a ti co branku nevstřelili si připsali parádní přihrávky. Konečný stav 12-0 byl pro mladé tygry ještě milosrdný.

Autor: Milan Kubíček