Starší žáci - sobota 19.10.2013

Elba DDM Ústí nad Labem (5:0;4:1;3:0) HC KERT PARK PRAHA
Branky: Kolář
39:16 1:3 0:0 / 0:0

Starší žáci zajížděli ke svému dalšímu utkání do Ustí nad Labem, kde nás čekal zatím neporažený domácí celek. Od prvních minut nás domácí zatlačili k naší brance, kde se dnes vůbec nedařilo našemu brankáři. Spoustu laciných branek stanovilo konečné skóre utkání 1:12. I my jsme měli své šance. Dokázali jsme využít však jen jednu Robinem Kolářem. Za bojovnost a nasazení si přesto zasloužili pochvalu.

Mladší žáci - neděle 20.10.2013

HC KERT PARK PRAHA (2:0;3:1;5:0) HBC Rebel Praha 8
Branky: 5× Sedlák, 2× Hrdlička, Kovárník, Jizba D., Dohalský
43:11 2:1 0:0 / 0:0

Mladší žáci nastoupili v malém pražském derby proti Rebelům. Jak je již letos zvykem, nejsme úplně v plné sestavě.
První naše šance skončila na konstrukci hostující branky, druhou naší tutovku hasila obrana soupeře faulem a tak přišlo trápení a nepřesnosti. Po první třetině jsme vedli 2-0, ale bylo to to jediné, co nás mohlo těšit. Ve druhé části jsme pokračovali v nepřesvědčivém výkonu a dovolili snaživému soupeři snížit. Sice jsme si vzali vedení o dvě branky zpět, ale pořád to byla hra na kterou se nedalo dívat
V poslední třetině jsme si konečně nahráli, kloudně vystřelili a dali výsledku očekávanou podobu. To by zřejmě příště v Mostě nestačilo…
K zápasu se nedostavil rozhodčí a tak roli arbitra převzal domácí dorostenec Karel Plánička a nutno podotknout, že utkání odpískal bez jediné chybičky.

Tags: , , , , ,