Mladší žáci porazili Rakovník 24:0, starší žáci i dorost zvítězit nedokázali

Mladší dorost, Mladší žáci, Starší žáci 17.09.2013   Michal Pěch

Mladší dorost - neděle 15.9.2013

TJ Kovo Praha (2:2;1:0;0:0) HC KERT PARK PRAHA

Mladší dorost nastoupil na Palmovce proti domácímu Kovu. Všichni se těšili na brankáře Nému, bohužel však nebyl k utkání nominován, tak jsme museli vzít za vděk brankáře Rybu.
První třetina pro nás začala dobře. Dvakrát se trefil Jakub Sauer a vedli jsme 2-0. Kovo však ještě v první části dokázalo náš náskok stáhnout a začínalo se znovu. Ve druhé periodě se domácí dostali do vedení a přes šance na obou stranách se už skóre nezměnilo do konce třetiny. V poslední části hry se hra přitvrdila. Branka do žádné sítě však už nepadla a tak dorost po druhé padl rozdílem jedné branky.

Starší žáci -sobota 14.9.2013

HbT Vlašim (0:0;1:1;4:0) HC KERT PARK PRAHA

Starší žáci vyrazili na svůj první zápas do Vlašimi. Pohled na chlapecko- dívčí tým soupeře vzbuzoval obavu, jak zápas vůbec dopadne.
V první třetině jsme byli lepším týmem a bohužel nedotáhli do konce pár slibných šancí. Ve druhé jsem šli do vedení, když střelu Fandy Charbuského domácí brankář jen vyrazil a Jakub Havel již neměl problém dorazit balonek do prázdné branky. Vlašim vyrovnala v přesilové hře a o osudu utkání rozhodla poslední část. Domácí dvakrát skórovali v přesilové hře a pak nám přidali na cestu další dvě branky.

Mladší žáci - neděle 15.9.2013

HC KERT PARK PRAHA (6:0;10:0;8:0) HBC Rakovník

Mladší žáci nastoupili na Lužinách proti mužstvu Rakovníka. Hosté jako nováček soutěže svůj tým teprve buduje a tak hosté neměli proti vyhranějším hráčům domácích perutí žádnou šanci. Domácí si s chutí zastříleli, zakombinovali, ale k optimálnímu výkonu to bylo hodně daleko.
Branky a nahrávky: Hrdlička 7+2,Kovárník 6+2,Sedlák 4+5,Mikeš 3+3,Charbuský 0+5,Skorčík 2+1,Jizba M. 1+1, Mika 1+1,Černý 0+2, Belko 0+1

Další utkání

O příštím víkendu hrají všechna mládežnická mužstva doma na Lužinách a to dokonce se stejným soupeřem s Ďábli Praha.
So 21.9. starší žáci 13:30
Ne 22.9 mladší dorost 10:00
Ne 22.9 mladšížáci 12:00