Mladší žáci: Most odjel s prázdnou

Mladší žáci 07.10.2012   Michal Pěch
HC KERT PARK PRAHA (2:1;4:0;4:0) HBC Pento Most

Deštivě počasí dělalo kulisu dalšího kola MČR mladších žáků. Na pražské Lužiny přijelo mostecké Pento.
První formace hned uzamkla mostecké v jejich pásmu. Svou šanci nevyužila a tak šel podle známého přísloví do vedení soupeř. Z vedení se však neradoval dlouho. V přesilové hře se prosadil dorážkou Ondra Mikeš. Za nedlouho bylo ještě veseleji. Tomáš Plánička skvěle zakončil samostatný únik a poslal domácí do vedení.
Ve druhé třetině se trefil od modré Vítek Kamenář a domácí začali bavit sebe i promrzlé diváky hokejbalem, najednou jich bylo plné hřiště a předváděli pěkné kombinační akce, především branka Robina Koláře po milimetrové přihrávce Vítka Kamenáře byla jak z učebnice. Skóre postupně narůstalo, když se postupně trefil Petr Pesl a Filip Sedlák.
Ve třetí třetině domácí pokračovali v dobrém výkonu a především dvojice Sedlák-Kolář přiváděla hosty k zoufalství. Konečný stav 10-1 je pro mostecké ještě milosrdný.

HC KERT PARK PRAHA (2:1;1:1;3:0) HBC Pento Most

Na druhé utkání se počasí již umoudřilo a chvilkami se objevilo i sluníčko. Domácí začali vlažně čekali,že se soupeř snad porazí sám. Za svou liknavost byli po zásluze potrestáni a opět prohrávali. Na to se nemohl koukat domácí kapitán Vítek Kamenář a dvěma góly otočil do přestávky skóre utkání.
Od druhé třetiny se náš výkon přece jen zlepšil, i když Pento ještě dokázalo jednou vyrovnat, byla to jeho labuti píseň. Po akci Sedláka s Kolářem se trefil Ondra Mikeš.
Ve třetí třetině navýšil skóre na 4-2 Filip Sedlák a pak se prosadil po souhře Hustolese s Pláničkou nadvakrát Jakub Kovárník. Na konečných 6-2 upravil opět Vítek Kamenář.
Most tedy odjel s prázdnou, naši jsou po šesti utkáních bez porážky a příští neděli zajíždějí do Čimic, kde se utkají s domácími Rebely.

Tags: , , ,