Mladší žáci výborně vstoupili do utkání s Hostivaří, svého soupeře nakonec porazili 4:1

Mladší žáci 02.05.2019   Milan Kubíček  Václav Křivánek

Mladší žáci - neděle 28.04.2019

1:4
HBC Hostivař (0:2;1:2;0:0) HC Kert Park Praha
Sestava Kertu : Slaboch (Štráberger) - Nevšímal, Vrabec, Adam, Néma - Huspach, Drnec, Broulík, Janda, Stašák, Větrák, Křivánek, Szklenár, Richter

Ač jako hosté, nastoupili jsme na Lužinách proti Hostivaři v dalším utkání přeboru mladších žáků. Hned v úvodní minutě zatlačila první lajna Hostivař do obraného pásma a po sérii nahrávek se dostal míček k Patrikovi Jandovi, který z mezikruží bez problémů zavěsil nad rameno brankáře Knotka. I nadále měl utkání ve své režii náš tým a po pěkné kombinaci Drnec, Janda, Broulík to bylo již o dvě branky. Ve druhé třetině se obraz hry nezměnil třetí branku vstřelil Janda, jenž si pěkně seběhl od mantinelu a s pomocí tyčky dopravil míč do branky.

Hostivař se přeci jen dočkala úspěchu, když naší špatnou rozehrávku potrestal Michek. Poslední slovo v prostřední třetině měl Daniel Broulík, jenž dostal nahrávku za kruhy a jeho pumelenice se zastavila až o sít hostivařské branky. Ve třetí části jsme přes řadu možností branku nevstřelili a poněvadž Jakub Slaboch byl v brance také bezchybný stav už zůstal nezměněn.

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka
S předvedenou hrou jsem byl spokojený. Vstup do zápasu byl výborný a především první fáze utkání také. Ve třetí třetině jsme volili špatné řešení při brankových situacích. U některých hráčů chybělo větší nasazení a pohyb, to si ale rozebereme na tréninku. Ted nás čeká Kladno vedoucí celek tabulky.