Mladší žáci zvládli utkání v Ústí nad Labem na výbornou, svého soupeře porazili 5:1

Mladší žáci 24.09.2019   Milan Kubíček  Václav Křivánek

Mladší žáci - neděle 22.09.2019

1:5
Elba DDM Ústí nad Labem (0:2;0:2;1:1) HC Kert Park Praha
Branky: Šimon Richter, Adam Richter, Ondra Větrák, 2x Filip Stašák
Sestava Kertu : Čermák, Křivánek, Adam, Špák, Šimon Richter, Adam Richter, Ondra Větrák, Filip Větrák, Stašák, Bílý, Doucha

Na sever Čech jsme dorazili bez několika našich klíčových hráčů pouze na dvě formace s pěti hráči přípravky. Domácí na nás vyrukovali o poznání s větším počtem hráčů. Od začátku utkání jsme se nastěhovali do útočného pásma domácích a ve třetí minutě se ujali zaslouženého vedení. Šimon Richter vystihl špatnou přihrávku domácích a od kruhů prostřeli domácího brankáře. Nadále jsme pokračovali v aktivní hře a byli opět odměněni. Tim Bílý proběhl obranou Elby a jeho nahrávku na dvakrát dotlačil do branky Adam Richter.

I ve druhé části jsme pokračovali v aktivní hře a přidali opět dvě branky. Tu první vstřelil Ondra Větrák po výborné nahrávce od Adama Richtra, v pořadí čtvrtou branku zařídil Filip Doucha, jenž si pohrál s obranou domácích, jeho přesná nahrávka našla mezi kruhy Stašáka, jenž navýšil naše vedení.

Teprve ve třetí části se domácí trochu více podívali do našeho útočného pásma a v přesilové hře se jim podařilo snížit střelou k tyči Čermákovi branky. Branka domácí trošku nabudila, nás však v této fázi podržel svými zákroky brankář Honza Čermák. Nápor domácích opadl po páté brance, jenž měli na svědomí naši malí šikulové Filipové Doucha a Větrák, jenž obrali výborným napadáním obranu domácích a jejich černou práci využil Filip Stašák a svým druhým golem uzavřel skoré utkání.

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka:

Výborný výkon všech hráčů po celé utkání. Aktivní hrou jsme napadali domácí v jejich obranném pásmu a to jim dělalo veliké potíže. A to co prošlo hlavně ve třetí třetině, kdy nám síly ubývaly, pochytal dnes vynikající Čermák. Super výkon týme.