MISTR ČR 2017, 2018, 2019, 2021 a 2022

Mladší žáci oplatili Keltům porážku a zvítězili 5:0

Mladší žáci 22.03.2017   Milan Kubíček

V neděli nám oplatili po týdnu návštěvu Kelti a ani my jsme nebyli štědří hostitelé. "Když jsme před týdnem odjížděli z Berouna s prohrou 2-5, měli jsme pocit, že se tam dalo určitě uhrát víc," hodnotil minulé utkání Milan Kubíček.

Do domácího zápasu jsme nastoupili v hodně pozměněné sestavě a na hře to bylo znát. Od prvních minut jsme soupeře tlačili a po ztrátě míčku ihned napadali. Překvapený soupeř byl rád, že v první třetině obdržel jen jednu branku. Po nahrávce Patrika Jandy se pod horní tyčku trefil David Bartko.

Obraz hry se nezměnil ani ve druhé části hry. Domácí dál diktovali tempo hry a byli po zásluze odměněni. Jirka Křivánek se protáhl podél mantinelu, přihrál Davidu Bartkovi, který prodloužil na Patrika Jandu a ten nekompromisně prostřelil hostujícího brankáře podruhé.

Poslední třetina byla na branky nejbohatší. Na 3:0 zvyšoval po nahrávce Jandy střelou po zemi David Bartko. Ke slovu se dostala i druhá útočná formace. Nejprve Šusta vybojoval míček, přihrál Drncovi a ten technickou střelou obstřelil brankáře. Pátou branku odevzdanému soupeři na cestu přidal po nahrávce Drnce Broulík.

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka

Celý tým zaslouží velkou pochvalu. Soupeře jsme jednoznačně přehráli, nejlepší zápas sezony v podání našeho týmu. Doufám, že na tento výkon navážeme i v dalších utkáních.

Tags: , , , , , ,