Mladší žáci sehráli s Kelty dvě utkání, úspěšní byli napůl

Mladší žáci 07.11.2019   Milan Kubíček  Václav Křivánek

Mladší žáci - neděle 03.11.2019

1:7

SK Kelti 2008 - 08 (1:2;0:2;0:3) HC Kert Park Praha
Branky: Stašák (Větrák O., Drnec), Stašák (Drnec, Větrák O.) Drnec (Hlávka). Richter A. (Hlávka, Chán), Hlávka (Richter A.), Bílý (Špák, Szklenár), Drnec (Adam, Křivánek)
Sestava KER: Čermák, Horský, Vrabec, Adam, Špák, Křivánek, Drnec, Stašák, Větrák O., Richter A., Hlávka, Chán, Doucha, Větrák F., Bílý, Szklenár

V neděli zajížděli mladší žáci do Berouna změřit své síly s mladším mužstvem Keltů. Od začátku utkání jsme měli lepší pohyb a tlačili domácí před jejich branku. Naší aktivitu na chvilku zbrzdila branka v naší síti, když nahozená střela zapadla do branky Honzy Čermáka. Do konce třetiny jsme otočili výsledek zápasu dvěma zásahy Stašáka a utkání se začalo ubírat předpokládaným směrem. Ve druhé části jsme zásluhou Drnce v přesilové hře navýšili naše vedení a tím zlomili odpor snaživých domácích. V poslední části jsme po pěkných kombinací přidali další tři branky.

Mladší žáci - pondělí 04.11.2019

0:4

HC Kert Park Praha (0:2;0:2;0:0) SK Kelti 2008 - 07
Sestava KER: Horský, Čermák, Vrabec, Jebousková, Špák, Richter A., Křivánek, Drnec, Stašák, Větrák O., Richter A., Hlávka, Chán, Doucha, Větrák F., Bílý, Szklenár

V pondělí se odehrál na Lužinách zápas o průběžné první místo v tabulce. Do utkání jsme vstoupili dobře, měli uzemní převahu, ale stačila první šance Keltů a rázem jsme prohrávali 1:0. Mohli jsme vyrovnat, bohužel šance Jakuba Chána zůstala nevyužita. V desáté minutě navíc hosté přidali druhou branku.

Ve druhé části hry jsme začali náporem. Šance Stašáka neskončila brankou. Kelti byli opět efektivní a po zmatku v naší obraně soupeř využil další nabídnutou šanci. Ani třígólové manko tým nezlomilo, dostali jsme Kelty pod obrovský tlak. Obrat nepřinesla skoro minutová dvojnásobná přesilová hra. Všechny naše šance pochytal, i s troškou štěstí v tomto zápase, vynikající Matěj Hrachovina. V závěru třetiny nahozenou střelu před brankářem Horským nešťastně tečoval jeden z obránců do naší branky.

V poslední třetině jsme se pokusili ze zápasem ještě něco udělat. Branka nám však v tomto utkání i přes šance souzena nebyla a tak jsme museli přijmout letošní první porážku.

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka:

V neděli proti mladšímu výběru vše probíhalo podle předpokladů. Snaživí domácí podpořeni vedoucím gólem s námi dokázali držet krok první třetinu utkání. Po naší třetí brance se již pouze bránili našemu náporu. Branky se dočkal i třetí přípravářský útok. V pondělní dohrávce jsme i přes porážku odehráli své nejlepší letošní utkání. Ani za nepříznivého stavu a smolného druhého a čtvrtého gólu nepřestali hrát naši hráči na doraz. Pořád věřili sami v sebe. Kelti ukázali efektivnost v zakončení. Utkáme se s nimi v tomto ročníku, doufám, ještě dvakrát, tak jim máme co vracet. V neděli hostíme na Lužinách od 14 hodin nevyzpytatelný Most.

Tags: , , , , ,