Mladší dorost porazil Jindříchův Hradec vysoko 13:0

Mladší dorost 03.10.2017   Milan Kubíček, Tomáš Dohnal  Michal Pěch

Na svatého Václava zavítali na Lužiny hráči jindřichohradeckého Olympu. Hosté se sice ocitli v první šanci, kterou Valachy zneškodnil, pak již existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo. Do konce první třetiny dopravili domácí hráči míček za záda hostujícího brankáře sedmkrát a bylo prakticky po zápase. Ostatní dvě třetiny již tak bohaté na branky nebyly, i tak zvítězili Lužinští přesvědčivě 13:0. Proti slabšímu soupeři náš tým dokázal udržet koncentraci i nasazení a zápas tak proměnil v kvalitní trénink. Nejaktivnějšími střelci byli Lukáš Suchánek a Matyáš Jizba, kteří se trefili třikrát. Za zmínku stojí i příspěvek Lucie Manhartové jenž zaznamenala šest kanadských bodů za jednu branku a pět asistencí.