Mládež o víkendu bez bodu

Mladší žáci, Starší žáci 01.10.2013   Michal Pěch

Starší žáci - sobota 28.9.2013

HBC Hostivař (3:0;8:0;7:2) HC KERT PARK PRAHA

Ve třetím utkání jsme nastoupili na hřišti silné Hostivaře. Domácí vedou tabulku a zatím neinkasovali ani branku. Nastoupili jsme na dvě formace a od začátku utkání čelili tlaku domácích. Po první třetině jsme prohrávali o tři branky. Ve druhé periodě přeřadili domácí na vyšší rychlostní stupeň a rázem jsme nestačili míčky v naší brance počítat. V poslední třetině jsme alespoň dvakrát dokázali korigovat stav utkání díky Kamenářovi a Hrdličkovi.
V sobotu hrají starší žáci doma se Strašecím a doufají v první bodový zisk.

Mladší žáci - neděle 29.9.2013

HBC Hostivař (1:0;1:0;3:0) HC KERT PARK PRAHA

Mladší žáci se utkali se stejným soupeřem, bohužel marodka a jiné aktivity našich hráčů nám nedovolili nastoupit ve větším počtu. Přesto jsme viděli vyrovnané utkání a jen lepší zakončení a trocha štěstí nám chybělo k tomu, abychom domácí potrápili o trochu víc.
První branka padla tak trochu kuriózně. Přísné vyloučení Hrdličky domácí potrestali s přispěním rozhodčího, jenž se vyhýbal domácímu hráči, ale zablokoval našeho bránícího hráče. Hostivařský ostrostřelec Čejka toho náležitě využil. V první části jsme mohli vyrovnat, ale šance M.Jizby skončila jen na chráničích domácího Dostála. Vyrovnané utkání pokračovalo i ve druhé části. Branka padla jen jedna a znovu v ní měl prsty domácí Čejka. V souboji s naším Kovárníkem využil svá kila navíc, Jakuba porazil na zem, přihrál Vanišovi a jeho střela zapadla k tyči naší branky. Ve třetí části jsme začali náporem. Své šance jsme však nevyužili a třetí branka v naší síti rozhodla o osudu utkání. Na závěr nám domácí přibalili ještě dvě branky na cestu a upravili výsledek na pro nás krutých 5-0.

Přesto musím naše hráče za předvedený výkon pochválit. Zápas všichni poctivě odmakali, jen nás zradila koncovka. V neděli nás čeká doma Mladá Boleslav. Snad se nám marodi uzdraví a uvidíme, jak na to jsme, dodává Milan Kubíček.