MISTR ČR 2017, 2018, 2019, 2021 a 2022

Minipřípravka zavítala na první turnaj sezóny

Minipřípravka 17.10.2019   Martin Horský  Ondřej Pometlo

Neděle 13. 10. patřila našim minipřípravkářům, kteří vyrazili do pražských Čimic na svůj první letošní turnaj. Při účasti 8 týmů se hrálo nejprve ve čtyřčlenných skupinách, kde jsme se utkali s libereckými Liškami, mladoboleslavskými Tygry a domácím bílým týmem Rebelů.  Ve druhé skupině byli Hostivař, Most, Ústí n.L. a druhý domácí tým Rebelů. Předpověď počasí nám slibovala krásné počasí, které jsme si dosytosti užili.

HC Kert Park Praha – HBC Liberec     2:2 (0:0, 1:1, 1:1)

Hned první utkání bylo od samého začátku až do konce velice vyrovnané. Po bezbrankové první třetině všechny naše přítomné fanoušky příjemně překvapil Davídek, který po faulu vyrovnával na 1:1 ze samostatného nájezdu po obdržené brance z úvodu třetiny. Do konce druhé třetiny soupeř přidal ještě jednu branku, ale byl to Vašík, který srovnal na konečných 2:2.

Branky: Broulík, Sýkora.

HC Kert Park Praha – HBC Tygři Mladá Boleslav    2:0 (1:0, 1:0, 0:0)

Druhé utkání bylo také velice vyrovnané, oba gólmani ale udrželi čisté konto a dvěma zásahy již zkušených borců Lukáše a Vaška z první a druhé třetiny jsme utkání dovedli do vítězného konce.

Branky: Horský, Sýkora.

HC Kert Park Praha – SK Rebel Praha - Bílý    2:6 (0:1, 1:4, 1:1)

Poslední utkání ve skupině bylo asi nejnáročnější. Od samého začátku jsme ztráceli, i když ještě v úvodu 2. třetiny se nám podařilo vyrovnat na 1:1. Poté po třech rychlých brankách (1 ze samostatného nájezdu) soupeř odskočil a nám se již nepodařilo skóre korigovat, i když jsme měli 2x možnost samostatného nájezdu. Poslední třetina přinesla ještě po jednom gólu na každé straně.

Branky: Sýkora 2x.

HC Kert Park Praha – HBC Most     4:2 (2:0, 1:2, 1:0)

Umístění po základní skupině nám přisoudilo do posledního utkání Most. Bojovným výkonem jsme od počátku utkání měli lehce navrch. Po třetině jsme vedli 2:0, v druhé soupeř nejprve snížil na rozdíl 1 branky, pak my jsme jednu přidali, ale v závěru třetiny  soupeř opět snížil. Jednobrankové vedení se nám podařilo udržet i v závěru zápasu, který jsme si po vstřelení 4. branky v klidu pohlídali.

Branky: Marhoulová 2x, Horský, Sýkora.

Turnaj jsme absolvovali se 2 vítězstvími, 1 remízou a 1 porážkou, tedy s 5 body a vyrovnaným skóre 10:10. Na závěr turnaje všichni hráči obdrželi od pořadatelů drobnosti ve formě sladkostí. Pořadatelům děkujeme za bezproblémové uspořádání turnaje a fanouškům a rodičům za podporu.

Vyjádření trenéra Martina Horského:

„Na náš první turnaj minipřípravek jsme při absenci některých hráčů dorazili se 6 dětmi v poli a dvěma brankáři, z čehož bylo 5 nováčků, kteří se teprve rozkoukávají. Oba brankáři se po třetinách střídali. Od turnaje jsme čekali, že budeme spíše sbírat zkušenosti a že můžeme jen překvapit. Co nás těší je, že již zkušení hráči předvedli dobré výkony a na nováčcích bylo vidět zlepšení zápas od zápasu.“.

Sestava: Jakub Bláha (G), Jakub Pometlo (G) – David Broulík, Lukáš Horský, Sebastian Chán, Viktorie Marhoulová, Vojtěch Pleštil, Václav Sýkora.

Trenéři: Martin Horský, Jan Šimůnek, Martin Větrák

Tags: , , , ,