Minipřípravka byla v Čimicích úspěšná

Minipřípravka 26.04.2018   Martin Horský  Martin Horský

V neděli 15. 4. jsme podruhé o tomto víkendu zavítali do Čimic, tentokráte již na 7. turnaj minipřípravek, kterého se společně s námi zúčastnily týmy SK Kelti 2008 – modrá, HBC Tygři Mladá Boleslav - černá, HBC Hostivař - bílá a domácí SK Rebel Praha. Na úvod nás čekal tým z Hostivaře. Hned od počátku se nám moc nedařilo a náš soupeř nakonec dospěl k vítězství 9:1. Po jednokolové pauze, kterou kluci vyplnili občerstvením a stolním fotbálkem, jsme nastoupili proti týmu z Boleslavi, proti kterým se nám v poslední době příliš nevede. Nicméně po první vyrovnané třetině za stavu 1:1 naši hráči ukázali bojovnost a po 2. třetině jsme drželi těsný náskok 3:2. Ve třetí třetině se soupeři podařilo vyrovnat, ale 2 góly v samotném závěru jsme nakonec dospěli k vítězství 5:3.

Po další pauze nás na závěr čekal blok 2 utkání po sobě s Kelty a domácími Rebely. Obě utkání byla herně vyrovnaná, nicméně zodpovědnou obranou, výborným výkonem gólmana a úspěšnou střelbou v útoku jsme dokráčeli ke konečným vítězstvím 5:1 nad Kelty a 3:1 nad Rebely. Při účasti 7 hráčů v poli jsme využili možnosti hráče různě prostřídávat a každý si také vyzkoušel jak hru v obraně tak i v útoku, což je i cílem rozvoje všestrannosti v přípravkových kategoriích. Závěrem lze říci, že turnaj se po všech stránkách vydařil, malí borci si náležitě užili hokejbalu a myslím, že všichni pak velice příjemně strávené nedělní dopoledne v Čimicích, kdy jsme se v závěru dočkali i sluníčka. Každé družstvo bylo za předvedenou hru odměněno drobnou sladkostí a také fotbalovým míčem, stejně jako mikropřípravka v předešlém dni.

Sestava: J. Čermák (G) – T. Bilý, F. Doucha, O. Geško, L. Horský, V. Nevšímal, O. Suchánek, V. Sýkora