Junioři v turnaji O pohár hejtmana Plzeňského kraje skončili druzí

Junioři 12.02.2019   Michal Pěch  Martina Suchánková

V plzeňské hokejbalové hale se tento víkend konal turnaj O pohár hejtmana Plzeňského kraje. Naši junioři v konkurenci domácí Plzně, Pardubic, Mladé Boleslavi a Písku obsadili druhé místo.

Hodnocení trenéra Karla Manharta:

Z mého pohledu to byl výborný turnaj. Všechna mužstva tu odehrála velice kvalitní a vyrovnané zápasy, které snesly přísné měřítko a to bez ohledu na jednotlivé výsledky utkání. Každý tým odehrál v jednom dni dvě utkání, hrací doba byla sice zkrácena na 3x12 minut, ale i tak to byla výborná prověrka z pohledu fyzické připravenosti jednotlivých hráčů před začátkem jarní části soutěže. Náš výkon byl sice trochu jako počasí, což nebylo ovlivněno jednotlivými soupeři. Sehráli jsme velice dobré tři třetiny s Plzní. V utkání s Mladou Boleslaví jsme nezvládli prostřední část zápasu, s Pardubicemi jsme se do utkání dostali až ve druhé třetině a v posledním duelu s Pískem po našich dvou rychlých brankách jsme nebyli schopni hrát to, co chceme, a do utkání jsme se zase dostali až po přestávce. Udržet si celý zápas nasazení a soustředěnost bude naším hlavním úkolem v závěru přípravy. Také zbytečné vyloučení musíme z naší hry odbourat. Pozitivem bylo, že jsme byli schopni otočit nepříznivý stav v utkání s Pardubicemi a po herních výpadcích se vrátit zpět k naší hře. Příjemným překvapením bylo i 17 vstřelených branek. Na turnaji bohužel chybělo 6 hráčů/hráček základní sestavy, což byla škoda, protože jsme chtěli obehrát celý kádr. Na závěr bych chtěl poděkovat pořadateli za výbornou organizaci turnaje a zároveň gratulujeme vítězi turnaje.