Junioři porazili brněnské Buldoky 4:2

Junioři 01.10.2020   Michal Pěch  Pavlína Šachová

4:2

HC Kert Park Praha (2:0;0:1;2:1) HBK Bulldogs Brno
Branky: Mikeš (Müller, Hrdlička), Taufer (Krbec), Jizba D (Taufer, Krbec), Suchánek (Müller)
Sestava KER: Šach (Štráberger) – Hrdlička, Charbuský, Erben, Jizba D, Vrabec, Maršoun, Kovárník, Číhala - Suchánek, Mikeš, Müller, Pohl, Taufer, Krbec, Manhartová, Jizba M, Sedlák

Hodnocení trenéra Karla Manharta:

V tomto domácím utkání byl jednoznačný cíl uhrát plné tři body. Vstup a prvních pět minut tomu nasvědčoval, ale pak jako bychom chtěli vymýšlet hokejbal, a to se promítlo hlavně v nízké střelbě na soupeřovu branku. Soupeř naopak využil k zakončení každé možnosti, a i při naší jednoznačně plošné převaze, skončila první třetina na poměr střel 12:5. Rychlý kontaktní gól v začátku druhé části soupeři dal naději ke zdramatizování utkání a to nebylo nemožné, protože náš výkon byl ve druhé třetině pro mě nepochopitelný. Ve třetí patnáctiminutovce jsme se lehce přiblížili k tomu, co bychom měli hrát, a tím jsme si naše vítězství pohlídali. Musíme se všichni zamyslet nad tím, na co máme a co bychom měli na place předvádět.