MISTR ČR 2017, 2018, 2019, 2021 a 2022

Derby juniorů s pražskou Hostivaří skončilo před skvělou diváckou kulisou porážkou

Junioři 23.09.2018   Tomáš Tuček  Pavlína Šachová

Junioři - čtvrtek 20.09.2018

2:7
HC Kert Park Praha (0:3;1:4;1:0) HBC Hostivař
Branky: Krbec, Jizba D.
Sestava Kertu : Šach (Jirsa) – Hrdlička, Kosinová, Charbuský, Herzigová, Šebek, Jizba D, Suchánek, Síla, Kovárník, Sedlák, Mika, Hustoles, Manhartová, Barták, Krbec, Patočková

Ve čtvrtek 20.9. odehráli naši junioři svůj čtvrtý zápas této sezony, soupeřem jim byla Hostivař. Každý z hráčů předem věděl, že tento zápas bude velice těžký a aby tým uspěl, musí dát do zápasu všichni své maximum.

První i druhá třetina byla jasně ve znamení hostujícího celku. Nám se vůbec nedařila rozehrávka z obranného pásma a střední pásmo jsme překonávali jen „silou vůle“. Prosadili jsme se až ve 26. minutě, kdy se v přesilovce po nahrávce Filipa Sedláka trefil Marek Krbec. Nicméně po druhé třetině jsme prohrávali už 1:7.

Třetí třetina byla o dost lepší, kluci a holky předvedli svou bojovnost a týmovou spolupráci, a to i v situaci, kdy bylo již o výsledku rozhodnuto. Na konečných 2:7 upravil výsledek ještě Dominik Jizba po nahrávce Jakuba Hustolese. Na závěr realizační team juniorů HC KERT Park Praha děkuje všem divákům tohoto zápasu, atmosféra byla famózní a fanoušků bylo až nevídaně mnoho. Děkujeme za podporu.