4:1
HC Kert Park Praha (0:0;2:1;2:0) TJ Lokomotiva Česká Třebová
Branky: Hrdlička, 2x Kovárník, Barták
Sestava Kertu : Šach (Jirsa) - Herzigová, Jizba D., Suchánek, Hrdlička, Charbuský, Kosinová, Sedlák, Barták, Kovárník, Mika, Krbec, Hustoles, Manhartová, Kolář, Mikeš, Síla

V nedělním mrazivém a slunečném dopoledni jsme nastoupili k předposlednímu podzimnímu zápasu proti hostům z České Třebové. V první třetině jsme ze svého tlaku nedokázali vytěžit nic. Branky začaly padat až v druhé části. První gól zápasu vstřelil Pavel Hrdlička a po čistě vyhraném vhazování v útočném pásmu Danem Bartákem naše vedení zvýšil Jakub Kovárník.

Soupeř odpověděl využitou přesilovkou a do třetí části se šlo za stavu 2:1. Třetí třetinu sluníčko rozdělilo na dvě poloviny. V té první jsme nedokázali využít žádnou z vyložených šancí. Soupeři jsme dali šanci srovnat skóre našimi fauly, ale ten ji nevyužil. Až ve druhé polovině třetí třetiny jsme rozhodli o našem vítězství. Nejprve kolmou přihrávku Martina Miky proměnil krásným blafákem Jakub Kovárník a konečnou podobu výsledku dala nejkrásnější akce zápasu. Při naší přesilovce kombinaci obránců a z přihrávky Jakuba Kovárníka do odkryté branky pálil Dan Barták. Musím konstatovat, že tři body jsme si určitě zasloužili.

Hodnocení trenéra Karla Manharta:

Jsem spokojen s plným bodovým ziskem. Bohužel ale náš herní projev odpovídal spíše přátelskému utkání. Dělali jsme hodně individuálních chyb, nasazení a celkový přístup byl hodně vlažný. Na tom budeme muset ještě hodně zapracovat.

Fotogalerii od Pavlíny Šachové naleznete pod tímto odkazem.

Tags: , , , , , ,