Mladší žáci 25.10.2012   Michal Pěch

Mladší dorost

TJ Kovo Praha B (0:2;0:1;1:1) HC KERT PARK PRAHA

Zápasem s rezervou Kova zakončili mladší dorostenci první čtvrtinu své soutěže.
Utkání pro nás nezačalo dobře. Domácí na nás vlétli jako vosy, jenž zdobí jejich dresy. Naštěstí žádné žihadlo nezpůsobilo pohromu v naší brance díky pozorné obraně a spolehlivě chytajícího Pláničky.
Do vedení jsme tak šli my. Kottek si vyměnil míček Fejfarem a prostřelil domácího gólmana. Za malou chvilku opět „Máca“ dorazil volný míček po střele Valáška. V polovině druhé třetiny zvyšoval Slavík již na 3-0 a zdálo se, že je po utkání.
Jenže dorostenci chodí na utkání A týmu a nechali se inspirovat svými staršími kolegy. V první minutě špatně sehráli přesilovou hru a domácí nás potrestali 1-3.
Zbytečně jsme se začali zbavovat míčku a tím pustili soupeře do utkání. Pár zbytečných vyloučení mohlo udělat ze zápasu drama. V těchto pasážích zápasu nás držel především brankář Plánička a nedovolil domácím přidat kontaktní branku. Kováci ještě zkusili hru bez brankáře v níž pečetil výhru lužinských Fejfar.

Mladší žáci

HC KERT PARK PRAHA (5:1;2:0;3:0) Elba DDM Ústí nad Labem
HC KERT PARK PRAHA (1:1;1:0;5:0) Elba DDM Ústí nad Labem

Desáté vítězství si připsali mladší žáci v letošní sezoně a společně s Kladnem a hokejbalisty z Horních Měcholup vládnou tabulce soutěže.
O osudu prvního utkání rozhodla úvodní třetina, v níž si domácí utvořili rozhodující náskok,který neustále navyšovali a bavili diváky pohlednými kombinacemi.
Druhé utkání bylo vyrovnanější. Po dvou třetinách svítil na ukazateli skóre stav 2-1 hlavně díky vynikajícím zásahům domácího brankáře Jizby.
Až v poslední části pěti góly zlomili hráči Kert parku snaživého soupeře ze severu.
V příštím kole zajíždíme do Mladé Boleslavi pak již přijdou na řadu soupeři, kteří nás opravdu prověří.

Tags: , , , ,