Béčku se nedaří, prohrálo v Litoměřicích i na Palmovce s Ďáblicemi

Muži B 19.11.2011   Michal Pěch

Čtvrtek 17.11.2011

SHC Killers Litoměřice (1:0;2:2;0:0) HC KERT PARK PRAHA "B"
Branky: 1:23 Huslica (Chvojka, Hovorka), 18:52 Ratajský, 24:37 Novák - 20:19 Kajda (Korynta), 21:36 Varga (Havel, Smutek)
Sestava Kertu : Heřmánek - Symon, Matějka, Kužel, Dvořáček, Řezáč, Smutek - Procházka, Kocian, Korynta, Červený, Havel, Kajda, Varga
Střely: Vyloučení: Využití / V oslabení:
38:33 11:11 0:0 / 0:0

Sobota 19.11.2011

Bohemia Benders Ďáblice (0:0;0:0;1:0) HC KERT PARK PRAHA "B"
Branky: 31:09 Dušek SH
Sestava Kertu : Zelenka - Sýkora, Smutek, Symon, Matějka, Kužel, Dvořáček - Procházka, Kocian, Havel, Korynta, Varga, Kajda, Červený, Čápek, Řezáč, Fajc
37:24 4:2 0:0 / 1:0

Béčko se v sobotu utkalo s Ďáblicemi. Po 4 prohrách v řadě byl úkol jasný - vybojovat na Palmovce body. Do zápasu jsme vstoupili dobře a domácí trochu zaskočili. Dostali jsme je pod tlak v jejich obranném pásmu a snažili se co nejdříve vstřelit branku. Své šance jsme bohužel nedokázali využít. Domácím se ke konci třetiny podařilo vyrovnat hru a dostat se k pár šancím. Ty ale zastavil dobře chytající Michal Zelenka.

V druhé třetině pokračoval vyrovnaný zápas, v jejíž první polovině jsme přece jen měli trochu navrch. Dokázali jsme si vytvořit slibné šance, ale ne a ne vstřelit gól. Nejblíže k němu měla staronová posila Vojta Fajc, ale z vrchu kruhů nastřelil pouze tyč. V druhé polovině druhé třetině nás ale soupeř dostal podtlak. Pět minut jsme se nedostali z pásma a jen díky skvělým zákrokům Michala Zelenky, dobré obraně a hlavně "střeleckému štěstí" domácích jsme neinkasovali.

V začátku třetí třetiny jsme domácí uzamkly v jejich obranném pásmu a donutili je faulovat. Při signalizované výhodě jsme ale udělali fatální chybu, která jakoby vystihovala náš zmar v posledních utkání. Nepřesná nahrávka z rohu na obránce se dokutálela až do naší prázdné brány. Od tohoto momentu už jsme se pořádně nedokázali dostat do zápasu a prohráli 0:1.

Tags: , , , ,