B-tým s Ďáblicemi v prvním utkání zvítězil 6:5, v tom druhém padl 2:4

Muži B 28.04.2015   Michal Pěch

2.NHbL - ČTVRTFINÁLE 1 - sobota 25.4.2015

HC Kert Park Praha B (2:1;1:2;3:2) Bohemia Benders Ďáblice
30:41 5:3 3:1 / 0:0

Do sobotního utkání nastoupil Kert B proti zkušenému týmu z Ďáblic. Domácí začali aktivně a soupeř měl velké problémy stíhat nastavené tempo. I když se jako první radovali z gólu hosté, tak rezerva Kertu ukázala, že je právem v roli papírového favorita a skóre otočila. Od druhé třetiny se hra „Bendrů“ výrazně zlepšila a po nedůrazu před domácí brankou a následných dorážkách se dostali zpět do zápasu. Tým z Lužin dokázal využít všechny tři nabídnuté přesilové hry a i přes závěrečný tlak hostů uhájil těsné vítězství 6:5.

2.NHbL - ČTVRTFINÁLE 2 - neděle 26.4.2015

HC Kert Park Praha B (0:2;2:1;0:1) Bohemia Benders Ďáblice
31:35 2:4 1:0 / 0:0

Vzhledem ke zranění některých hráčů se v neděli Kert sešel v upravené sestavě a na dvě útočné lajny síly rychle ubývaly. Toho využili Ďáblice, které měli více ze hry a za každou cenu chtěli odčinit sobotní porážku. Zanedlouho se ujali vedení 0:3. Ještě do konce druhé třetiny se však domácím podařilo snížit na rozdíl jediné branky a zápas byl stále otevřený. Vyrovnávací branky se diváci na Lužinách nedočkali, naopak ke konci utkání hosté upravili výsledek na konečných 2:4.

Autor: Jan Dvořáček