B-tým potvrdil roli favorita, Rakovník porazil 6:2

HC Kert Park Praha B (2:0;2:0;2:2) HBC Rakovník B
Branky: Valášek, Toula, 2 Häusler, Lívanec, Kajda
Sestava Kertu : Kučera (Varga) - Čápek, Kaucký, Řezáč, Symon - Häusler, Kajda, Kamenář, Lívanec, Procházka, Toula, Valášek, Wagner
Rozhodčí: Augustýn, Procházka
33:39 4:4 2:2 / 0:0

B-tým potvrdil roli favorita v utkání s Rakovníkem i podruhé, na domácí půdě zvítězil 6:2.

Jediný sobotní bodový zisk pro domácí se zrodil na pražských Lužinách. Hosté nasadili do klece podruhé v řadě hráče z pole a ačkoliv domácí dokázali přestřílet, body byli pro ně hodně daleko. To domácí gólman Petr Kučera držel 2 třetiny čisté konto a když Kert v té chvíli vedl 4:0, bylo o osudu klání rozhodnuto. Borci z Lužin se tak tlačí na čtvrté místo, zatímco Raci jsou mimo play-off a čeká je tvrdý boj o každý bod.

Hodnocení trenéra Jana Skalníka:

Proti papírově slabšímu soupeři jsme nastoupili v tempu první pražské ligy a soupeř nás dokonce v mnoha situacích přehrával, naštěstí narazil na jistého Kučeru v bráně. Rakovnický brankář naopak svůj tým nepodržel, proto jsme dokázali v první i druhé třetině vstřelit po dvou gólech a dostat se do určité psychické pohody. Ve třetí části jsme polevili a soupeř snížil, nicméně tři body zůstaly na Lužinách, přestože s předvedným výkonem spokojený nejsem a budeme muset máknout, abychom dokázali čelit v příštím víkendu doma Hostivaři a Kladnu.

Tags: , , , , ,