B-tým o víkendu porazil Kelty i Ďáblice 6:3

Muži B 16.09.2013   Michal Pěch

2.NHbL Střed - 1.kolo - sobota 14.9.2013

HC KERT PARK PRAHA "B" (1:1;3:2;2:0) SK Kelti 2008
Branky: 1:39 Procházka (Plzák M., Čápek), 19:27 Zelenka (Kruček M.) PP, 20:00 Kruček M. (Zelenka, Fejfar), 26:45 Fejfar (Plzák M., Zelenka), 42:00 Plzák M. (Zelenka, Fejfar), 43:41 Fejfar (Symon) PP/EN - 11:36 Gotthard (Kubr), 17:07 Lašek (Gotthard, Smrčka), 29:35 Beneš (Mičko, Gotthard)
Sestava Kertu : Varga (Kučera) - Čápek, Dvořáček, Fejfar, Řezáč, Symon - Kajda, Kruček M., Plzák M., Procházka, Šimůnek, Zelenka
0,00% 0 Branky v oslabení 0 0,00%

Vzhledem k malému počtu hráčů, které jsem měl na víkendová utkání k dispozici, jsem musel povolat do zbraně Martina Plzáka a Lukáše Zelenku, kteří s námi pravidelně netrénují. A jsem za to rád, oba nám velice pomohli. V prvním zápase této sezóny proti SK Kelti 2008 jsme tedy nastoupili v okleštěné sestavě proti houževnatému soupeři, kterého dobře známe z vyřazovacích bojů loňské sezóny. Skóre otevřel kapitán Tomáš Procházka, ale hra byla vyrovnaná. Pak přišel trest 5+OK pro Tomáše Kajdu a my byli rázem v devíti. První třetina skončila 1:1. V prostřední části padalo více branek, za Kert se prosadili Lukáš Zelenka, talentovaný dorostenec Fejfar a Martin Plzák. Kelti korigovali dvěma góly. V poslední třetině jsme se statečně bránili náporu Nižboru, v bráně nás podržel Lukáš Varga. A když Fejfar přidal poslední gól do prázdné brány, Béčko mohlo slavit výhru 6:3.

2.NHbL Střed - 2.kolo - neděle 15.9.2013

Bohemia Benders Ďáblice (1:3;1:1;1:2) HC KERT PARK PRAHA "B"
Branky: 1:46 Škrobák (Pavel, Baytalon), 22:04 Kavalír (Sládek, Strouhal) PP, 41:23 Roubík (Douša) - 6:14 Janoušek (Korynta) PP, 12:31 Kruček M. PP, 14:55 Kruček M. (Kajda), 18:08 Janoušek (Kocian), 38:44 Janoušek (Kocian, Řezáč), 44:27 Janoušek (Kruček M.) EN
Sestava Kertu : Kučera (Varga) - Červený, Kužel, Řezáč, Symon - Janoušek, Kajda, Kocian, Korynta, Kruček M., Zelenka
0,00% 0 Branky v oslabení 1 33,33%

V neděli jsme nastoupili proti Bohemia Benders Ďáblice na Palmovce. Posilou nám byli hráči Kruček, Korynta, Janoušek z našeho "A" týmu. V brance dostal příležitost Petr Kučera, který se předvedl několika skvělými zákroky. Hned v první třetině jsme se dokázali prosadit třemi trefami, kdy předvedli své dovednosti Janoušek a dvakrát Kruček. Soupeř překonal Kučeru jen jednou. Ve druhé třetině se trefil opět Janoušek a jednu branku zaznamenal i soupeř. V závěrečné části na nás soupeř vlétl a téměř nás nepustil k balonku. Po chybě v naší obraně Ďáblice snížili. Ale my jsme měli Jakuba Janouška, který svými rychlými brejky dokonal hetrik a ještě přidal čtvrtý gól do prázdné brány. Přestože nás soupeř přestřílel v poměru 43:27, my jsme dokázali zvítězit opět 6:3 a můžeme se z víkendu těšit z plného počtu bodů.

Autor komentářů: Jan Skalník

Tags: , , ,