MISTR ČR 2017, 2018, 2019, 2021 a 2022

B-tým má za sebou úvodní 2 utkání, poznal zatím jen hořkost porážky

Muži B 16.09.2014   Michal Pěch

Svou sezónu započal i B tým, a bohužel ne příliš úspěšně. Z prvních dvou zápasů si odnesl pouze bod za těsnou prohru po nájezdech se South Parkem Cows 2:3. Druhé utkání bylo pro béčko jako z hororu a se soupeřem z Mělníka zaslouženě prohráli vysoko 7:3.

2.NHbL STŘED - 1.kolo - sobota 6.9.2014

HC KERT PARK PRAHA (1:1;0:1;1:0) South Park Cows
Střely: Vyloučení: Využití / V oslabení:
37:38 7:4 0:1 / 0:0

První zápas s pražským rivalem byl celou dobu velmi vyrovnaný na obou stranách. Do vedení šli domácí po brance Lukáše Krčila, ale hosté dokázali otočit a skóre 1:2 držet až těsně do konce. Naštěstí pro Kert Park dokázal 2 minuty před koncem Lívancovu střelu tečovat Lukáš Toula a vyrovnat na 2:2. Derby tak šlo k nájezdům. Z celkem 6ti střelců se dokázal prosadit pouze jeden, a to hráč hostí, který překonal jinak výborně chytajícího Vargu. Z lužinských se naopak neprosadil nikdo a tak zápas skončil 2:3 pro hosty.

Fotogalerie z utkání

Fotogalerie zde!

2.NHbL STŘED - 2.kolo - sobota 13.9.2014

HC KERT PARK PRAHA (0:4;2:1;1:2) TJ HBC Mělník
34:52 4:6 2:1 / 0:2

Další víkend už chtěl Park urvat všechny 3 body. To se mu ale vůbec nepovedlo a už v první třetině si nechal nadělit 4 branky. Po přestávce se sice výkon domácích zlepšil, ale ke kýženému přiblížení se soupeři to nevedlo. Za stavu 0:5 si vzal slovo Martin Šimůnek a během dvou minut dokázal snížit na 2:5. Domácí pak v přesilovce ještě trefili tyčku. Místo dalšího tlaku si ale nechali vstřelit další gól a bylo v podstatě rozhodnuto. Kert Park byl zlomený, špatně bylo vše od brankáře, přes obranu po útok. Ještě po několika gólech se tak skóre zápasu zastavilo na stavu 3:7 pro Mělník.

Tento víkend se B tým představí opět doma na Lužinách, soupeřem mu bude nováček soutěže, béčko Mladé Boleslavi. Doufejme, že se bude dařit lépe, než v předchozích dvou případech.

Tags: , , , , ,