B-tým je po základní části třetí, v posledním kole porazil rezervu Kova 3:2

Muži B 13.04.2015   Michal Pěch

2.NHbL - neděle 12.4.2015

HC Kert Park Praha B (1:1;0:1;2:0) TJ Kovo Praha B
34:35 8:6 0:1 / 0:0

Rezervní tým Kert Parku v přímém souboji o třetí místo porazil B-tým Kova, ve čtvrtfinále play-off by se měl utkat s Bohemia Benders Ďáblice.

Kvalitní, agresivní, vyrovnané a také dramatické bylo klasické pražské derby dvou rezerv extraligových celků. První třetina patřila aktivním domácím, druhá zase Vosám z Palmovky, které otočily výsledek. Ve třetí části však Kert srovnal krok a těsně před koncem mu zajistil 3 body a třetí místo po základní části Skalický. Následně ještě 3 vteřiny před koncem odmítl vyrovnání hostující Valenta, který v samostatném nájezdu trefil jen břevno.

Hodnocení Tomáše Kociana

Rezerva Kertu nastoupila do zápasu velmi aktivně, první třetinu se hrálo převážně u hostů. První gól zaznamenal Martin Lívanec, který vystřelil od kruhů a poté z dorážky dorazil míček do brány. Hosté ovšem v oslabení dokázali vyrovnat. Druhá třetina byla pro Kert špatná, začal být hodně vylučovaný a toho hosté využili a dali gól na 1:2. Třetí třetina rozhodla o vítězi. Nejprve od modré pálil Jiří Skalník a za nějakou dobu se trefil i Petr Skalický. Hosté 3 vteřiny před koncem zápasu neproměnili samostatný nájezd a domácí se tak mohli radovat z výhry 3:2.

Autor: Jaroslav Homola / streethockey.cz

Tags: , , , , ,