Kert Park porazil Hradec Králové 5:3, šance na postup stále žije

Muži A 26.04.2014   Michal Pěch

FORD CREDIT extraliga hokejbalu - Nadstavba - 3.kolo - sobota 26.4.2014

HBC Hradec Králové 1988 (2:1;1:1;0:3) HC KERT PARK PRAHA
Branky: 5:06 Švanda (Štěpánek), 9:40 Fišer (Tesař, Petr), 29:20 Tesař (Hrabica, Hora) PP - 1:18 Hradecký (Kruček J., Pospíšil), 21:29 Hradecký (Pospíšil, Kruček J.) SH, 31:22 Hradecký (Myslivec), 43:35 Kruček J. (Hradecký, Michetschläger), 44:49 Kruček J. (Hradecký) EN
Sestava Kertu : Mikl (Sup) - Sikora, Adam, Pospíšil, Michetschläger, Rozenberg, Pavlík - Kuna, Krtička, Kočka, Myslivec, Kruček J., Hradecký, Korynta, Toula, Janoušek, Bošák
Rozhodčí: Koskuba, Pečený
Diváci : 80

Poslední šanci zabojovat ještě o možnost postoupit do semifinále měli hráči Kertu na hřišti Hradce Králové. Vítěz utkání měl zajištěno, že v posledním utkání bude bojovat o postup, naopak tým, který prohraje, přijde o naději. Hosté do utkání vlétli aktivně a už po necelých dvou minutách šli do vedení díky Luďkovi Hradeckému. Inkasovaná branka domácí Hradec nakopla k přepnutí na vyšší výkon. Novák s Bacovským ještě neuspěli, kapitán Petr Švanda už se ale na začátku šesté minuty radoval z vyrovnání. Hradec se dostal zanedlouho k další zajímavé akci, kterou proměnil v druhý gól Fišer. Na další změnu skóre se čekalo do druhé dvacetiminutovky, do její druhé poloviny. Kertu se povedlo vyrovnat zásluhou Luďka Hradeckého. Ten se prosadil ještě jednou na začátku třetí části a znovu jeho gól přinášel vyrovnání, neboť v závěru druhé periody poslal Hradec do vedení 3:2 Jaroslav Tesař. Ve třetí části už to vypadalo, že se kromě vyrovnávací trefy hostů nic nepřihodí, jenže opak byl pravdou. Hradci se nejprve nepovedlo využít vytvořený tlak a na druhé straně udeřil hned dvakrát Jiří Kruček.

Autor: Jakub Vais / hokejbal.cz