Mladší žáci vezou z Ústí nad Labem 3 body, mladší dorost si z Palmovky odvezl debakl

Mladší dorost, Mladší žáci 14.04.2013   Michal Pěch

MČR Mladší žáci - Neděle 14.4.2013

Elba DDM Ústí nad Labem (0:3;0:1;2:1) HC KERT PARK PRAHA
21:27 1:3 0:0 / 0:0

Do prvního zápasu kluci nastoupili s odhodláním odčinit špatný výkon z minulého týdne a bylo vidět, že opravdu chtějí na hřišti dokázat, že na prvním místě tabulky nejsou náhodou. Brzy se nám povedlo jít do vedení, Dominik v brance pochytal všechny úniky soupeře a bez větších problému jsme vyhráli 5:2. V tomto zápase se nedalo nikomu nic vytknout a bylo vidět, že kluci hokejbal hrát umí.

Elba DDM Ústí nad Labem (0:0;1:0;0:0) HC KERT PARK PRAHA
17:17 0:0 0:0 / 0:0

Do druhého zápasu však kluci i přes varování trenérů nastoupili s vědomím, že porazí každého i bez toho, aby bylo zapotřebí nějakého úsilí. Kluci z Ústí měli ale úplně jiný názor a bylo vidět, že udělají maximum pro to, aby nás porazili. Parkáni překvapeni tím, že soupeř je všude o chvilku dřív, že jde do každého souboje na plno, nevěděli najednou co dělat. Po druhé třetině jen díky výbornému výkonu Dominika, byl stav 1:0 pro Ústí. Kdo čekal, že kluci do třetí třetiny vlétnou s odhodláním zápas otočit a poperou se o lepší výsledek, byl rychle vyléčen. Největším „hvězdám“ byl výsledek zápasu celkem volný a dva tři bojovníci na dobře a s nasazením hrající Ústí nemůžou stačit.
Můžeme jen doufat, že se kluci z nedělních zápasů poučí, že ti na kterých hra stojí začnou makat pro tým a že nás tahle, po dlouhé době první porážka, vrátí zpátky na zem.

Autor: Pavel Hrdlička

Fotogalerie zde!

NHbL Mladší dorost - Neděle 14.4.2013

TJ Kovo Praha "B" (2:0;3:0;4:0) HC KERT PARK PRAHA
56:9 4:1 0:0 / 1:0

Mladší dorost dnes nastoupil ke svému dalšímu utkání na Palmovce. Soupeřem mu měli být hráči Kova „B“. Jelikož mladší A tým dorostu se neprobojoval do play off, přišli si jeho hráči na nás spravit chuť.
My jsme nastoupili pouze s osmi hráči v poli a se svou rolí byli v podstatě smířeni. V první třetině jsme ještě stačili, i díky výborným zákrokům Karla Pláničky, držet vyrovnané skóre. Postupem času nám však síly docházely a branky v naší síti přibývaly. Skóre se zastavilo na konečných 0-9.

Autor: Milan Kubíček

Tags: , , , , ,